bugün

dinle dalga geçmek için uydurulmuş, uyduruk bir kitap karakteri. dinlerle herkes dalga geçebilir, bunun için deha olmanıza gerek yok.

en çok da bu üç kuruşluk kitabı okudu diye kendini entelektüel sanan veletlere gülüyorum.
gercek olan tek yaratici , taklitlerinden sakininiz.
bazı din kardeşlerimizin gerçekten olduğuna inanıldığını zannettikleri şey. yok kardeşim öyle bir şey. götümüzden uydurduk. bir zamanlar sizin fikirbabalarınızın yaptığı gibi. ibadet filan da etmiyoruz ona. bi googleye yazsanız zaten öğreneceksiniz ya. neyse.
dindarların gerçekten de ateistlerin tanrısı konumunda olduğuna inandığı şey. yaratık.
dindar nerden bilsin be bunun makara kukara figüranı olduğunu...
bir takım ateistin artistlik yapmak için söylediği her ibarenin içine dahil ettiği söz öbeği, bunu kullanmadan kendilerini çok iyi ifade edemediklerini düşünüyorum.

ya mesela şuna şuna uçan spagetti canavarı kadar inanıyorum.

şu senin söylediğin şey uçan spagetti canavarından bile daha sahte.

madem bir düşünceniz var adamakıllı fikirlerle öne sürün. her ateistin diline pelesenk olmuş söz öbekleri ile değil.
söz konusu sporcunun ehliyetindeki fotoğrafında, kafasında bir makarna süzgeci vardır. sporcu "dini giyimle çektirilen foroğrafların kimlikte kullanılabileceği" savunmasını yapmış ve kazanmıştır.
spagetti uçamaz. demek ki tanrı yok.
ilahi güç sosla, entry nickle buluştu.
ilahisi mükemmel olan çakma tanrı.
en büyük tanrı. Ramen. kendisine inanmayanları cayır cayır odun ateşinde pişirecektir. merak etmeyin tuzunuzu da ekler .
http://www.youtube.com/watch?v=g1jJ-ttrSd8
parodi bir dinin tanrısı olmasına rağmen dünyada ki tanrı tasvirlerinden çok daha iyi niyetli ve affedicidir.
gözleri köfteden, vücudu makarnadan olan, kutsal kitabı bulunan parodi din (bkz: pastafaryanizm)in tanrısıdır. http://ilknoktam.blogspot...can-spagetti-canavar.html
inanılacak en mantıklı tanrıdır.
şüphesiz ki kendisine küfreden inançsızları da affedecek olan yaratıcı.

ramen. *
Uçamayan versiyonu spaghetti monster dır.
Efendimiz. Değerlimiz.
(bkz: yenir ki bu)
Saygı duymak lazım arkadaşlar sonuçta insanların inancı bu. Lütfen dini inançlar konusunda aşağılayıcı, rencide edici olmayalım. Unutmayın ki sizlerin de değer verdiği bir çok şey var. Velev ki biZlerin de.
inanmazsak USC'nin üstümüzü sosu ile kirleteceğine inanan, diğer dinler ile dalga amaçlı kurulmuş bir din.
Bende içlerindenim. (bkz: Pastarfaryanizm)
(bkz: fsm)
Düz uzun (spagetti), 1-2-3. ayet; Görmezmisiniz ki bu müthis ahengi... ariya çicek verdim, bal yapsin diye; zürafaya boy verdim, agaçlardaki yapraklar ile beslenebilsin diye; erkege disiyi verdim, disiye erkegi, birbirinizi tamamlayin diye... (2. ayet çok uzun hepsini yazamayacagim, arastirip okuyun) Bunlarin yaraticisi olan ben, birdir ve tektir.

Fiyonk, 8-9-10-11; biz iki tip huy yarattik; iyi ve kötü. Günü geldiginde fiyonk tartisina cikacaksiniz, iyilikleriniz fiyongun bir bölmesine kötülükleriniz diger bölmesine yerlestirilecektir. Iyiliklerinizin agir basarsa salçali, baharatli vs. türlü soslarin bulundugu asiri güzel, çok müthis, himm bal dök yala bir yere gideceksiniz. Eger ki kötülükleriniz agir basarsa kaynar su tencerelerinin bulundugu bir yere gideceksiniz.

Burgulu, 25. ayet; ey bana iman etmeyenler, o gün geldiginde hepiniz tirbüson ile cezalandiracaksiniz; neler olacak neler.

Kutsal kitabin sonundaki yazara agit bir not: salçali sos ilk göz agrimdir; besemel sos, köri sosu, soya sosu ile de iliskilerim oldu; ama salçali sos darilip gücenmesin, olarda bana helal kilindi.
Yüce gönüllü mükemmel tanrıdır, uçan spagetti canavarı bizi yolundan ayırmasın.
Ramen.
http://canercelik.net/201...mi-dininizden-sikildiniz/
şüphesiz ki o öğrencinin dostu ateistlerin tanrısıdır çok seviyoruz kendisini *