bugün

olum bu adamlar çok elit geliyor lan bana. uçaktayız işte kalkışı yaptık, hostesler servis yapıyor. millet kola istiyor meyve suyu istiyor. sıra bize geldi. ben şöyle bir baktım, malım işte ne düşünüyorsam zaten 3 tane şey biliyorum. kola, meyve suyu, kahve. lan yanımdaki adam birden domates suyu alabilir miyim dedi. ben bir anda vaaaaaayyyyy adamda ki karizmaya bak be dedim içimden.
(bkz: entel)
kafasızdır efendim. salça-ekmek istemek varken domates suyu da nedir?
Bir kez istedim onda da bitki çayı istemediğime pişman oldum. Bildiğiniz salçanın sulandırılmış hali. Elitlik değil azcık mallığa kaçıyor da siz bilirsiniz
bir üst versiyonu, 5 yıldızlı ultra herşey dahil otelde domates suyu vodka istemektir.

(bkz: domates suyu vodka)
sebebi; o yükseklikte domatesin tadını daha farklı ve yoğun hissetmemizdir. adam akıllı yerde icince aynı tadı alamıycak, bulmuşken değerlendiriyor.
(img:#1503466)
zaman zaman büründüğüm bir kişilik. değişik bir tat yaşamış oluyorum yemeğin yanında domates suyu içerek.
domates suyu verilmesinin sebebi havada ki basınçla ilgili. özel bir sebebi var yani. ama portakal suyu isteyene ben de gıcığım.
(bkz: dom dom dom domates suyunda tat) *