bugün

istanbul'da yaşanan olay.
gün geçmiyor ki bir manyağa daha rastlamayalım.

https://twitter.com/hasko...tatus/1703123234374238280
Ben olsam takımlarını eline vermiştim.
Biz ne ara böyle olduk? Benimkide soru... 3 Kasım 2002 sonrası.
bu düz orospu çocukluğudur.
orospu çocuğundaki cesarete bak. gencin verdiği tepki çok cılız kalmış. ah bi bana denk gelmez ki böylesi. o suratını şöyle bir kan revan içinde bıraksam.
anadolu irfanı.. gerçekten bu ülkenin insanında bir sorun var. çok büyük bir çoğunluğunda merhamet denilen şeyin zerresi yok. ego ise tavan. sürekli başkalarının yerine utanıyoruz ve üzülüyoruz. ciddi ciddi bala göte yaşıyoruz bu ülkede. toplumun çoğunluğunda psikiyatrik hastalık mevcut fakat bizim halk deli doktoru ehehe diyerek doktora gitmiyorlar, ondan sonra böyle sonuçlar ortaya çıkıyor. ülke resmen açık hava tımarhanesine dönüştü. sonumuzu hiç iyi görmüyorum.
tipe bakarsanız hangi malum kitleye ait olduğunu anlarsınız...
--spoiler--
Şüpheli N.Ç'nin emniyetteki ifadesinde, daha önce uzun saçlı insanlara yönelik travmatik olaylar yaşadığını iddia ettiği, psikolojisinin bozuk olduğu ve kullanması gereken ilaçlarını almadığından dolayı kendisine hakim olamayıp olayı gerçekleştirdiğini söylediği öğrenildi.

Emniyetteki işlemleri tamamlanan şüpheli sevk edildiği adliyede çıkarıldığı hakimlikçe serbest bırakıldı.
--spoiler--
Ülke bildiğin açık hava tımarhanesine döndü.
Avam da söylenen (ekseriyetle Anadolu'da) bir söz vardır; eşeği anırtan Taşağıdır derler.

Bu meczup, manyak, ruh hastası, psikopat, geri zekâlı vb (adına ne diyorsanız) insanımsılar ve böyle görünüp yasal müeyyiyedilerden yırtmak için rol yapan yobaz bağnaz kıro çomar diye tanımlanan bir arada yaşama kültürü, özgürlüğünün karşısında ki insanın hakları başladığında bittiğini kabul etmeyen insanımsılar öyle çoğaldı ki...

Cehalet bağnazlık yobazlık sorumsuzluk toplum içinde tek tük iken şimdi çoğunluk oldu. Ülke ruh hastalıkları polikliniğine-koğuşuna dönüştü. Yapanın yanına kar kalan bir bir ortamda kimse güvende değil.
Bir ülke bu kadar erozyonu kaldıramaz. Toplum olarak son 20 yılda her alanda çöktük ve dibi bulduk. işin acı tarafı bu yaşanılan rezaleti normalleştirmeyi de başardık.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar