bugün

insanı yıkan cevaplardır.sen o kadar yazarsın, haddini bilmezin biri sadece 'ok' der.oh (b)ok!
gerçekten çok zordur. allah yardımcısı olsun.
bi heyecan sayfayı doldurur, yazarsın da yazarsın. ama ardından gelen "ok" cevabı sinirinizi bozabilir hatta ve hatta yataklara düşürebilir.
(bkz: küfür nedir niçin edilir)
o kadar yazıp zaman geçtikten sonra düşünürsün, "bu da uzun bişey yazar şimdi, şöyle derse bende şunu yazarım. neyse bu yazana kadar içeri gidiyim *" gibi, bi gelirsin cevap ok.
(bkz: this conversation is over)
bir ok gibi beyninize saplanan cevaptır. yazdık yazdık adamın umurunda değil dersiniz. ve defolup gidersiniz.
sinir bozan durumdur.
hoşlanılan kişiden geldiyse çok moral bozan cevaptır.
bi siktir git yeter be manasındadır.
(bkz: uzun bir sms karşılığı olarak ok cevabı almak)
cevabı veren kişiye haz verebilir keza zamanında pek çok kez o da o hazzı başkalarına yaşatmıştır.
o mesajı atanla uzun süre konuşmayacağın anlamına gelir.
(bkz: tokat gibi çarpar insanı)
genelde inci sözlükteki kişilerin forumlarda ve sözlüklerde kullandığı yabancı kökenli bir kelimedir insanı dehşete düşürür.
ok. diye cevap verilebilir buna.ondan sonra hatasını anlayıp,biraz empati kurarak uzun bir cevap atabilir karşıdaki insan.ama sen bu tuzağa gelme o gelen mesaja bir ok daha de ki aklı başına gelsin.
kavga sebebi... kısa ve öz!... sen beni önemsemiyorsunla başlar kimbilir nerde biter o kavga... gör bak, bir ok nelere kadir!...
yanlıştır. karşındakine ne kadar önem ver(me)diğini gösterir.
seni sallamıyorum işte ne halin varsa gör. git başımdan seninle uğraşamam demektir.
kızın mesajı: bak berke sn ck ii bi insansn ama biz artık yapamıorz bn ck zorlanıorum brbrmizi baskılıyorz hayatımızı yaşayamıorz grcktn sn ck ii bi insansn ama * olmuo yapamıorz bnce ayrılalım bitsn artık grcktn bole bitsn istemesdm
erkeğin mesajı: ok
kızın mesajı: allah belanı vrsn tek söyliceen bu mu o kadar yasadıımız sey bik bik bik...

(bkz: based on a true story)
cinayet sebebidir.
sinir bozar feci şekilde, insanın 'ok'layan kişiyi öldüresi gelir.
az önce telefonuma gelen mesaj:

ya kanka seviyorum ben onu onun da beni sevdiğine inanıyorum ama olmuyo anlıyormusun dayanamıyorum artık hani o gün aramıştı beni konuşmuştuk senin yanında o gün ne güzeldi herşey yolunda diyordum bugun yine trip yapmaya başladı.ben aramıycam bundan sonra ne hali varsa görsün.ana kuzusu o çocuk.annesi geçenlerde bişey demiş benim hakkımda beni savunacağı yerde annesini savunuyor.insan biraz çekinir ya.moralim sıfır oldu yine çok kötüyüm gerçekten ya.

bu başlığı görünce verdiğim cevap:ok.

edit: gelen cevap: oğlum hepiniz aynısınız.
"tamam" diyerek türkçe konuşmayı unutmuş, amerikan emperyalizm etkisinde kalmış kişi söylemi.

çok mu zor "tamam" demek ?
hmm okk ii pki trip atıyor olabilir o zaman takmaya gerek yoktur. diğer türlüsü intihar sebebi olabilir ya da arkadaş listenizden silersiniz olur biter tatmin edicidir.
'daha da nah yazarım sana mesaj.' tepkisini vermeme sebep olan durum.