bugün

1.65+ her kız için geçerlidir. O deve tabanı halleri çok korkunç.
yaşasın kısa kızların demokratik kardeşliği.

(bkz: yok lan bu böyle değildi)
Bir adriana lima'ya candice swanepoel'e ne bileyim miranda kerr'e gulyabani gibi derken hiç mi içiniz acımadı yahu?
Uzun boy güzeldir,kıskanmak yerine takdir etek daha da güzeldir.
aynı zamanda uğruna ölmek için ramak kalaya rest çeken adamları da kalbinden korkuturlar. korktum allahhhh * bu sevdanın sonu gelmez sana veda ediyorum.
1.80 üstü kızları tanımlayan tespittir. kız dediğin en fazla 1.75 olur.
Deme öyle alınıyorum dedirtir. Ama bodur olmaktan iyidir. En ideali 1.65 olmaktır. Ah keşke biraz kısalsam da ideal boyda olsam.
gulyaniyi açar mısınız?????
Genç kazuletler rahatsız olmuş çok Üzgünüm.
Uzun boylu kızların gulyabani gibi olmasıdır. Sırık gibi dümdüz hiçbir hattı olmayanlar gulyabanidir hatta zombidir yahu.
Şuan bir kalp kırdın haberin olsun.
işte bunlar hep kıskanç yer elması türk kızlarının kendilerini rahatlatma çabalarıdır.

Topuklu boyunuzun 1.57 olduğu düşünülürse sesinizin kulağıma ulaşması tam olarak 0.73 saniye alıyor.
boy kompleksi yaşayan yazarın dramı temalı sıçmık tespit. 165'miş. peh.
Allah bir yerden alıp bir yerden veriyor.
Laapp laapp basiyorlar korkuyor insan.
Kısa boylu olur süpürge sapı dersiniz uzun boylu olur sırık yaparsınız, fabrika üretimi değil biliyorsunuz değil mi beyler?
Hicte deildir 1 78 im çokda mutluyum kısa erkekleri yanıma yaklaştırmiyorum bile.geberin kompleksden:)
Belki evereste tirmanamadim ama...
Kotu sakalara kaynak kizlardir.
ilgisi yok çoğu güzel oluyor varsa beni bulsun.
1.81 boyum ile kendimi gayet iyi hissediyorum. Hele birde topuklu giymişsem.. üff benden iyisi yok.
"gulyani" değil "gulyabanidir". Hüseyin Rahmi Günpınar'ın eseridir.
176 boyumla kendimi kısa görüp üstüne topuklu giydiğim zamanlar olur.Gülyabani değilde gül gibi kızlar olduklarını düşünüyorum.
bir önerme.

yalnız benim takıldığım insanların birbirine pigme, gulyabani, cüce, sırık gibi hitaplarda bulunması. bunun sebebinin kesinlikle şaka yapmak falan olduğunu düşünmüyorum. ciddi anlamda insanlar boy yüzünden birbirinin kalbini kırıyor. çok acayip bir devirde yaşıyoruz hakikatten.
Gulyabani bile yazamayan eziklerin alt benliklerindeki sifatsizliklarini unutmak istemeleridir.
Valla 174 kiz var arkadasim unide. Bende uzun oldugum icin cok iyj duruyo hatta 174 tam ilerdeki sevgilimin boyu olmali.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar