bugün

üzerine buğday ten eklendiğinde karşı konulamaz çekiciliktir.
(img:#600141)
Sadece erkek kısmına uyuyorum. Yetmez mi lan?
tarife tam olarak uymama rağmen neden hala yalnızım sorusunu getirir akla.
uzun boylu ve geniş omuzluyum ancak perde takmak, raftaki tabağa uzanmak dışında ekstra bir faydasını görmedim. insanda şans olacak her şeyden önce.
alışveriş sitelerinde öne çıkarılan çekicilik.
(bkz: buyrun benim)
varmış öyle bir çekicilik. ben bilmiyorum görmedim ama varmış.
edit: uzun boylu geniş omuzlu erkek eksiledi.
sarılıp omuzlarına yaslanasi erkektir bi de gözleri simsiyah ve teni esmerse köpekler gibi aşık olacağım erkektir .

edit:aşık olduğum kişiyi anlattım resmen.

edit: eksileyip durmayın sarışın yellozlar .
Hepsi iyi guzel de icerde kimse var mi?
kısa boylu şişman erkekler olarak toplanıyoz beyler.
vardır böyle bir çekicilik.en kötüsü de ne biliyormusunuz buna sahip olmayanların sosyal medyada kendini 193-195 olarak tanıtması. komiktir yapmayın.swh.
2.76 Boyumla guiness yetkililerini beklerken sahip olduğum çekiciliktir. Omuzlarımı da toki'den istiyorlar. Müzakereler sürüyor.
uzun ve kalın bir boynu yoksa olmayandır.
güdük gibi tıknaz herifle işiniz ne kuzum?
(bkz: çöl devesi)
biscolata erkeği deyin geçin şuna.
buna önermeye inanan uzun boylu ve geniş omuzlu erkeklerin sevdiği kızın karşısına geçip rededilince özgüvenini kıracak önerme.
Birde buna azıcık kol kası eklenirse yemede yanında yat durumudur.
bim deki kasiyerin çekiciliğidir.

adamın acayip bir fizik yapısı var.

beş parmağında beş tane metal renkli(gümüş olabilir) sade ve kalın yüzükler. bir parmağı benim üç parmağıma bedel yalnız önemli ayrıntı. zaten yüzükleri takmalık bir durum yok. o yüzükler o parmağa geçmez. belli ki yüzüklerin içinde oluşmuş o parmaklar. baktım baktım başka izah bulamadım.

hulk gibin.

değişik.
Aslı uzun boylu, yakışıklı, geniş omuzlu erkek çekiciliğidir. Tek başına uzun boy ve geniş omuzların biri numarası yoktur.
1.80 cm boyunda, 85 kilosunda, buğday tenli, kitap okuyan, film izleyen ama sağ eline mahkum erkeğin çekiciliği olabilir ne işe yararsa.
zengin ve zeki olan diye devam edilirse benim diye ortaya atlıycam ama bu tanım yetersiz.
194 üm omuzlarımda gayet geniştir . Ama hala yalnızım . Demekki böyle bir çekicilik bulunmamaktadır.
Edit: 180in altı eksileyenler galiba.
(bkz: #26204534) http://galeri.uludagsozlu...kek-%C3%A7ekicili%C4%9Fi/
kısmen çekici erkektir. asıl çekici erkek ise parası uzun soluklu yeten, geniş nesebli erkektir. kızlar bunlara bayılır.
Kesin yaninda cirkinlikten ölecek bir kız vardir.