bugün

1.74 olarak icine giremediğim gruptur.
yukarıdaki 1.50 boyunda olan bir arkadaşın gıpta ettiği ama parmak ucuna kalktığında beline bile ulaşamadığı erkek modelidir... (bkz: kedi uzanamadığı ciğere mundar der)
187 boyunda biri olarak diyebileceğim şey çokta iyi bir durum değildir. sıkıldım perde asmaktan amk.
Sırık gbi değilse biraz eti butu dolgunsa, cok değil hafif de kaslıysa, burnu kocaman değilse dadından yinmez.
benimdir. en iyisi orta boydur. uzunluk başa beladır.
Olmak isterdim dediğim erkek modeli. Şöyle 195 boylarında, ne cılız ne şişman, atletik bir yapıya sahip erkek cidden dikkat çekici oluyor. 183 boyum var bildiğin kısa bir boy bence ya yetmiyor.
1.90 iyidir e birazda atletikse daha iyidir tatlılıkta varsa olmuştur o.
dolmuş, otobüs yolculukları kendisi için bir çileye dönmüş erkektir. indiğinde dizleri ağrır. ayrıca adettendir:
(bkz: megaloman pilatipus)
kızlar tarafından 'daa ne kadar uzuycan yaa' 'çok uzunsuun' 'uzama artııık' gibi tepkilere maruz kalan erkektir kendimden bilirim. 190 olmasına rağmen genelinin minyon kızlardan hoşlanmasıda ayrı bir garipliktir bunuda kendimden bilirim. otobüslerdeki koltuklar uzun boylular için tasarlanmamıştır otobüs bir çiledir yine kendimden biliyorum. uzun olmak zordur be.
Ülkemizde erkek boy ortalamasının 170 olduğunu düşününce, avantajlı olan erkektir.
uzun boy başa bela keşke daha kısa olsaydım millet yanımda hobit gibi bu arada boyum 1,79.
karakalemgokkusagi adli yazarımızın yazdilarina 187 boyla sonuna kadar katıldığım durum.
gayet de düzgün, muntazam erkektir. eğer tipi ortalamaysa bile ortamlarda iyi iş yapar. uzun boy erkeğe yakışmaktadır. hele ki hem uzun boyluysa ve üstüne bir de body yapıyorsa o erkek artık nirvanaya ulaşmış, kızların rüyalarını süsler hale gelmiştir.

geçen gün carrefourda alışveriş yaparken de dikkatimi çekmiştir. ne zamanki birileri raflara uzanamayıp da bana rica edip şunu alır mısınız dese hemen onu alır ve o kişiye veririm. işte tam onu verirken de etraftaki gözler hep benim üzerimde olur. çünkü hem boyum uzundur hem de uzanırken triceps kaslarım belli olduğundan kızların içi gider. işte böyledir uzun boylu olmak hele üstüne bir de kaslı olmak.
erkek gibi erkektir, olması gerekendir.

ayrıca boyu 185 in üzerinde olan erkeklerdir.
1,70 boyumla çevremdeki adamların hep 1,70 ve 1,75 civarı olması sebebiyle 1,80 olanları bile uzun buldugum, ama 1.85,1,87.192 gibi türevleri de gördükten sonra erkek dediğin böyle olur dediğimdir. biraz da kalıplıysa eğer, nikahı basacağımdır.
aklı boyundan kısa türk kezbanlarının ilah gördüğü erkek, sap.
Bazen işe yaramayandır. 1.90ım.
yanında dururken güven verendir.
Benimdir efendim.mesaj butonu altta.
1,91 lik boyumla kalipli vucudumla selamladigim beyandir.
Yanında geziyorsanız ve boyunuz kısaysa topuklu kaçınılmaz olur. Aksi takdirde masa niyetine kullanılırsınız.
Uzun boylu erkek iyidir. Yalnız kilosu boyuna az olmamalı gabi hayvan gibi de olmasın.
Zayıf olduktan sonra fiziki olarak hiçbir numarası olmayan erkektir.
2,22'lik boyumla sahsimdir. (bkz: yok ebesinin amı)
Bende bu ekiptenim. Boyumu siktir et ne önemi var...