bugün

entry'ler (19)

of verona

fazla taninmayan muzik grubudur.

http://m.youtube.com/#/watch?v=gnT92OHUU3k Paint the pictures sarkisiyla tanistim. gercekten hos sarkilari vardir. tavsiye ederim.

anıl piyancı emrah karakuyu ft şehinşah git

yesil oda yapimi sarkidir. sehinsah verse alir goturur.

yazarların favori survivor yarışmacısı

gerek adadaki aldigi sorumluluk gerek oyunlardaki performansiyla hasan diyorum. umarim bu sezon degismemistir. seda da deli dolu kisiligiyle dikkat ceksede Hasan favorimdir

öyle yalnız olmak ki müzik zevkinin gelişmesi

bulundugum durumdur, muzik her seyi olur insanin cok onemlidir yeni muzik arsyip her cesitten tadina bakar. muzikle birlikte hayal kurmak kadar harika bir sey yoktur yanlizlikta.

survivor sahra iticiliği

onca isim varken niye bu kadin geldi? nefret ediyorum o yuz ifadesi felan her seyiyle itici. iyi bir ozelligini gormedim gorecegimide sanmiyorum.

survivor all star

anil in fiziki degisimi sasirtti, turabi hasan hilmicem hakan dortlusunun ayni grupta olmasi cok fantastik olmus, herkes hummel giyiyor, merve nin gogusleri buyumus, almeda hala guzel. Gonulluleri destekliyorum bakalim.

shazam

diger adi captain marvel olan dc karakteridir. yeraltinda karsilastigi shazam adli bir buyucuden tanrisal gucler kazanmistir. 10 yasindaki billy batson her shazam dediginde gokten yildirim duserek bu guclere kavusur. bu gucler soyledir;

the wisdom of Solomon
the power of Hercules
the stamina of Atlas
the light of Zeus
the courage of Achilles
the speed of Mercury

sözlük yazarlarının whatsapp durumları

kar tanesi ol, kon dilimin ucuna.

teoman a selamlar

1 60 boyundaki kız

yuzu guzelse tadindan yenmez. 190 boylu olarak cok hos buluyorum minyon kizlari.

ed sheeran

sevdigim kizin hayrani oldugu adam. kim bu amk? diyerek sarkisi i dinledim adam harbi iyiymis hak verdim. aferim kizima

motive edici sözler

ne olursa olsun her zaman yaninda olacagim.

nerdeydin sorusuna sanane be cevabı veren sevgili

tebrikler boynuzlaniyorsunuz vesselam. ayrilmalinilidir, farz olmustur.

erkeklerin hoşlanma belirtileri

gözlerine bakar, mesaj atar, grup içinde sizin üstünüzden oynarsa, daha önce size hiiç kanka, dostum vs demediyse bir şeyler vardır.

izlenmesi şiddetle tavsiye edilen filmler

horrible bosses 1-2

izlerken gülmemek elde değil özellikle 2.film

erkekler neden aşık olamıyor

olur ama iş kadında bitiyor. yanlış kadına aşık olmak tavsiye edilinecek bir davranış değildir çünkü ilerde aşık oldugu kadın tarafından sikilecektir.

sana oksijen veren ağacın yapraklarını sikeyim

söyleyeninin yaprakla neden fanteziye girdiğini ve neden yaprağı cinsel hayatına soktuğunu merak ettiğimdir.

uzun boylu erkek

kızlar tarafından 'daa ne kadar uzuycan yaa' 'çok uzunsuun' 'uzama artııık' gibi tepkilere maruz kalan erkektir kendimden bilirim. 190 olmasına rağmen genelinin minyon kızlardan hoşlanmasıda ayrı bir garipliktir bunuda kendimden bilirim. otobüslerdeki koltuklar uzun boylular için tasarlanmamıştır otobüs bir çiledir yine kendimden biliyorum. uzun olmak zordur be.

one piece

animesini kaç kez bitirdiğimi bilmediğim mangasınıda takip ettiğim bir seridir.

--spoiler--

--spoiler--

Zoro vs pica oynanıyor şu sıra ve zoro yine karizma sıçıyor.

batman v superman dawn of justice

dc sinematik evreninin gidişatını belirleyecek filmdir. dünyanın en popi süper kahramanları aynı filmde ve siz bu filmde hasılat yapamazsanız diğer filmlerden bi bok bekleymezsiniz efendim. MoS filmindeki süperman ın etrafı bolca yıktığı düşünülürse belki bunun üstünden gidilebilir filmde. eğer kaynak Frank Miller'ın yazdıgı seriyse orda Batman süperman ın sıçıyordu ağzına. merak konusu ayrıca sonu JLA yada bağlanacak. bir dc hayranımerakla beklediğim film.

batman i küçümsemek hatadır. planlarıyla tüm justice league yi dağıtmıştır kendisi. süperman içinde bu filmde hazırlık yapacaktır ki bu batman in en büyük silahıdır. haa hop diye karşısında dövüşmek isteyen süperman çıkarsa süperman ın dokunması yetecektir.