bugün

sigara zammından dolayı sigara almakta zorlanan vatandaşları baz alarak girdikleri bunalımdan çıkarmak amaçlı hükümetin uyuşturucu fiyatlarında yüzde 50 bir indirim uygulamıştır.

durun bir dakika ! yoksa... yoksa... bu vatandaşları sigaradan soğutup uyuşturucu almasını kolaylaştırıp uyuşturucu bağımlısı yapmak daha sonra yüksek fiyatlara halka uyuşturucu satıp hükümetin cebinin doldurma planı mı....

3 yıl sonra gelen edit: ben demiştim bak bonzai sudan ucuz ve yaygın, plan iyi işlemiş.
sigara 7.50 otun fişeği 10 lira hesabını siz yapın.

edit: hatta parlakahmet 9.25 şimdi bir daha hesap edin.

edit2: fiyatını biliyoruz diye kullanıyoruz anlamına gelmez ki arkadaş. 75lik absolutün de fiyatını bilirim ama içmem.
otun fişeğini 10 tl den ucuza da bulabilirsin haberin olsun. Düşündürücü başlık.
(bkz: göte giren entryler)
(bkz: torbacılık)
(bkz: düşüşüş)
(bkz: düşüşüşüşüşüş)
(bkz: çüş)
(bkz: göte mi geldik kamil)
adamın götünden kan alırlar kamil kan
gerçekle alakası olmayan durum.

kokainin gramı italya'da olmuş 48 euro. uyuşturucu endüstrisi 94'ten beri böyle böyle artış görmedi. üstüne üstlük güneydoğu asya'dan gelen yarrak gibi kreklerin saflık oranı neredeyse % 55 düzeyinde. tabi fiyatlardaki bu artışların da sebepleri var. bunların en önemlisi, sık sık yapılan operasyonlardır.

şöyle söyleyeyim,
genellikle uyuşturucu arzı ve bulunabilirliğinin dolaylı bir göstergesi kabul edilmekle beraber, aynı zamanda kanun uygulama kaynakları, öncelikleri ve stratejilerinin yanı sıra kaçakçıların ulusal ve uluslararası arz azaltma faaliyetlerine yönelik zayıf noktaları ile raporlama çalışmalarını da yansıtmaktadır. ele geçirilen miktarlar bir yıldan diğerine ciddi dalgalanmalar ortaya koyabiliyor. sokak düzeyindeki küçük ele geçirme vakaları büyük önem taşımaktadır. çünkü ele geçirilen uyuşturucuların geldiği ve gittiği yerler, bilindikleri takdirde, kaçakçılık rotalarına ve üretim alanlarına işaret edilebilir.

dediklerimi anlayabilmek için biraz ekonomi bilmek gerekiyor.

özet: yıldız tilbe'nin son albümü on numara olmuş hacı.
(bkz: vizesiz kolombiya)
otu içebilmek için sigara tütünü gerektiğini bilmeyen insanları patır patır ortaya dökmüş söylemdir.

not: hiç kullanmadım, hemen "esrar çekiyor." diye konuşmamak lazım.
(bkz: polis çökün kandırdım kalkın)
(bkz: bize öyle bir bilgi gelmedi)
buna talep kanunu diyoruz aslında biz.
--spoiler--
yıldız tilbe yeni albüm yapmak için stüdyoya girmiş.
--spoiler--
kokain hariçtir. o hep yükselir.
kolombiya cumhuriyeti hükümetini zor duruma düşürmüştür..

not: birazdan rıza baba ve ekibi buraya entry giren herkesi toparlar..
yıldız tilbeden bomba gibi albümler yolda manasına gelir.
uyuşturucu ile işi olmayan kullanmayan, satmayan, bulundurmayan, taşımayan kişilerin asla işinin olmayacağı düşüştür.
kötü haberdir. iyice yükselsin ki kimse alamasın. hasadı az olsun.
esrar lobisi'nin işi.. yaz aylarının gelmesiyle talep artsın diye yapılmış deniliyor..
Çocuklarımızın gençlerimizin günden güne batağa saplanmasına neden olan durumdur 13 14 yasa kadar indi bir zamanlar sigaradan korkulurdu şimdi ise bu meret satanlara sattıranlara prim verilmemeli nice aileler bu yüzsen gözü yaşlı kurtarmak ıstyor bu meretten kurtaramyor.
--spoiler--
Gençler bi gbt alalım.
--spoiler--
daha sık kullanılıp bağımlısı olmaları için yapılan bir eylem.
narkotik team detected.