bugün

Kitlesel iddia. Yok ben daha yeni uyandım.
uyuyamıyoruz çünkü hem oyundan hem sözlükten yazan arkadaşlarımız var.
Valla wcde bile uyuma kapasitem var, yemişim mutsuzluğunu la.
son iki aydır içinde bulunduğum durum. olum erken yatıp kalkmayı özledim lan. ki ben üniversiteyi ikinci öğretim okumuş birisiyim. artık bu sıkıntılar bitsin. mutlu olayım. kafamı sonunda güzelce yastığa koyayım.

Allah'ım önce sağlık sonra huzur ver.
2 saniye önce uyandîm sözlük ve kendimi nedense buraya attım hemen.
Mutsuzum cunku bu saatte rapor yazmak zorundayim.
Düşünmemek istiyorum ama beyin otomatik düşünüyo bazı şeyleri uyutmuyo...
yine pazartesi, yine sabahın köründe aynı kadının dersi. resmen aynaya bakınca farklı birini görmenin tedirginliği var üstümde.
yine hatıralar bastı, yine alev basıyo, terliyorum anasını satayım. karadeniz düğününde roman havası oynamaya çalışıyorum resmen. işte bu yüzden uyuyamıyoruz.
(bkz: kendi başlığını hortlatacak kadar mutsuz olmak)
Yeri geliyor mutluluktan uyuyamiyor yeri geliyor mutsuzluktan uyuyamiyor yeri geliyor düşünmekten uyuyamiyoruz. Sonuc hep ayni uyuyamiyoruz.
aslında uyumakta bir mutluluktur.
Mutlular baya adi herifler oluyor bu durumda, dertsiz tasasız olan bir tarafını devirip yatıyor fosur fosur uyuyor zira.
Kendi zihnim beni trolleyip korkutmak istedi lan.. Ben bu yüzden uyandım simdi.. Camı falan actim, lânetli mesaj gercekten geldi mı diye telefona baktim, piç ya nasıl titriyordum.. Gecti simdi. Bu arada farkettim ki rüyalarda hep yalnız yalnız takılıyorum, bakıyorum saçma sapan seyler her taraftabende durup anlam vermeye calisiyorum mamını mamını.. Amanhep tek basimayim, hani, rüya arkadasım gibi bisey olsa, içimdeki de psikopat biri olup çıkmayacak herhalde, ona acıyorum.
(bkz: içimdeki psikopat yanım)