bugün

Uyuma duasi enter.
düşüncelerin asından sıyrılamamak kalabalık kafa.
Her gün istisnasız yaşadığım durum. Ulan Concerta, senin yüzünden torbacı olacak lakabım.
biri beni tasvir etmiş.
Her gece yaşamaktan bıktığım durumdur.
Boşverin bu saatlerde buralar daha güzel.
Sarhoşluktan mütevellit maruz kaldığım durum. işkembe?
kafanı yastığa koyduğun anda eski anılar, ne yapsam daha iyi olurdu, hayal kurmanın araya girdiği vb. şeylerin araya girdiği sorun.
her gece adam akıllı bir uyku çekeyim düşüncesiyle yatağa yatıyorum. tam o anda aklımın içindeki düşünceler birbiriyle sevişmeye başlıyor. bir sağdan bir soldan bir sürü düşünce, fikir, plan aklımı karıştırmaya başlıyor ve uyku haznem boşalmaya başlıyor. perdeye, tavana, dolaba, açıkçası göz hizamda hangi cisim varsa ona bakarak düşüncelere dalıyorum. uykum gelsin düşüncesi ile gözümü kapatıyorum yine olmuyor. kitap alayım okuyayım diyorum, ilgili satırlarda o an düşündüğüm şeylerle ilgili bir kelime geçince hemen beynim oraya evriliyor.
görsel

Bu dert yüzünden tartışma programı izleye izleye genç yaşımda emekli notere döndüm.
Başıma gelen durum. Ulan tam uyuyacağım aklıma notlarım geliyor.
Sonra nasıl yapacağım nasıl geçeceğim oturup onu düşünüyorum. Okumak cidden zor iş.
Uyku mu? Gelmiyordu. Uyku bana uğramıyordu.
Son 2-3 gündür ağır şekilde yaşadığım hadise işte çevremde ki insanlara karşı ufak bir yalan vicdanımı rahatsız hissettirdi oda yetmedi kendi kendime hastalık hastası olduğum için şizofren miyim lan acaba diyip sonra da peşinden içimden Allah korusun diyerek durumu toparlıyorum.resmen bu aralar bomboş yaşıyorum bir şekilde beynımı yormam lazım çok kötü bir şey insana iç sıkıntısı veriyor Allah kimsenin başına vermesin.
Not:tavsiyelere yardıma açığım beyler bayanlar.
Alışmak var ya o uyuyamama sürecinden kötü. Normalmiş gibi yaşıyorsun ama bedenin çökmüş oluyor.
Aslinda ben uyuyorum mesela 12 de yattim diyelim en gec 6 da uyaniyorum. Niye acaba uyuku tutmuyo,eski sevgilim de aklima gelmiyor,derdim filanda yok?

Bu konuda cozumu olanlar varsa yardimci olun lutfen..
Bazen yorgunluktan olandır. Evet.
Bu dert yüzünden nice diziler birkaç gecede tüketilmiş, nice filmler hiç hatırlanmayacak şekilde izlenmiş ve yıldızlara bakılarak gerçek olmayacak hayallerle yarım uykulara yaslanıp sabah edilmiştir.
Ne sebebi amına koyim, sebebi melatonin tüm ışıklar söndüğünde melotinin salgılaması en üst seviyeye çıkar ve istemesen de uyursun, inso değilsiniz hiç biriniz.

Bio saat de çok önemli.
Beni bulan şeydir. Yarın bir dosyam var. O na girip eve gelip yatacağım artık. Evet.
Bu aralar sıkça başıma gelen bir şey. Sanırım çok düşünmekten. Uzandığım yerden dışarıyı izleyerek sabah ediyorum. Hızlı geçiyor!
antalyadayım kaldığım yerdeki yatak o kadar sert ki her yerim ağrıyor saat 5 den beri dönüyorum sağa sola birazdan çıkıp hava alayım diyorum ama daha güneş açmadı hava sıcak.
Karanlıkta güzel olan duygu.
Bu saatlerde sıkıntı olan durumdur.
Arkadaşa "sabah beni arayıp uyandırsana" demektir aynı zamanda.
Kac gecedir deli gibi başımın agrimasina sebep olan hadise. Gözümden yaş gelecek derece uykum var ama gözümü kapattigim an düşünmeye başlıyorum. Basim ağrıyor bu sefer agriyla düşünce karışıyor zaten sıcak bir yandan Yeminle gına geldi. Vallahi yeter ya. Dusunme ulan düşünme. Agliycam sinirden şimdi.