bugün

şişme karının koynu.
sınıf. resim dersine başladık çıkışta uyan lan şişko dedi öğretmen.
en güzeli kadıköy-eminönü arası sefer yapan vapurların 1. kat kıç bölümüne denk gelen * kısımdaki koltuklardan biridir. diğer katlarda bu kadar rahat edemeyebilirsiniz çünkü kantinden gelen tost kokusu biraz olsun açsanız uyumanıza engel olacaktır.
5 dakikalık kabataş-üsküdar hattında rüya görmeyi başarabilmiş biri olarak temin ediyorum vapur uykusunun yerini hiçbir şey mümkün değil tutmaz.
annem evi süpürürken süpürgenin arkasından çıkan sıcak havanın yanında kıvrılıp uyumuşluğum vardır.
Otelin çamaşırhanesinde ütüden çıkan çarşaf yastık kılıfı vs. katlanıp koyulduğu masa. Uyudum evet.
ankara garında bankta, köyde otların arasında, nehir kenarında kayanın üstünde ama ne sarmıştı.
konferans salonunda ön koltuğa kafayı dayayarak..tatlı oluyor.
tuvalet. evet sıçarken uyuyorum hem uyurken altına yapma sorunuda olmuyor.
tuvalet.
Koridor da halının üzerinde .
fakulte.
parktaki bir bankın üstü. sadece biraz rahatsız hepsi bu.
ah o klozet yok mu ? ne kadar rahattır.
bilgisayar masası yaptığım dandik mutfak masasının altında bir yorgana sarılarak.

not: saydığımda odada en son 22 kişi vardı.
ranzanın altında.

uyandırmasınlar diye ranzanın altına girip yatardım. parkeden gelen pronto kokusu az kafa yapmadı bende.
Masanın üzerinde uyumuştum yer sıkıntısından dolayı.
hastane sedyeleri.uyurken yellenmeniz hoş karşılanmaz.
tek kişilik yatak.
mutfakta yere serilen minderler.
otobüsle köye giderken ön koltugun arkasindan acilan yemek tepsisinin üzerine kafami koyup uyumuslugum vardir.
dünyanın en rahat yeridir bazen.
odun sobasının yanı.
bilgisayar masası.
Yoğun bakımın kapısının önünde uyudum.
yatakta uykuya dalıp, yatak ile duvar arasında kalan boşlukta uyumaya devam etmek.
trabzon havaalanı - bekleme salonu *