bugün

Kim söylemiş kız yok diye.
Yoo o aslında buralarda.
doğrudur, yokturlar. varsalar da özelden kendilerini tanıtarak varlıklarını kanıtlamaları gerekiyor mutlaka. ciddi bir mesele neticede, birinin fedakarlık edip çözmesi gerekiyor.*
hatun milletinin hayatının daha düzenli olduğunu gösterir. sabah gidecekleri bir iş, bir sosyal faaliyet tarzı işler bulunmaktadır karşı cinsin. biz öküz olan kısım ise ya şaraba vurmuşuzdur kendimizi değmeyecek bir karı yüzünden ya da sabah kaçta kalktığımız farketmeyecek bir hayat yaşıyoruzdur. ne gidecek bir arkadaşımız ne de yapılacak işimiz vardır amına koyayım.
Uyumayan bayan yazarların tespitine yarayan iddia. Elbetteki güzide sözlüğümüzde geceleri uyumayan marjinal ve zeki bayan arkadaşlarımız mevcuttur. Kim yok dediyse onun varlığı kuşkuludur.
bilemezsin.
Acı verici gerçektir. 70 küsür kişi buram buram daşşak kokar. Olsun be ben sizi böyle de seviyorum.
Tamamen varsayım üzerine kurulu olsa da diyelim ki öyle. Bu bize neyi gösterir. Erkeklerin uyku düzeninin bozuk olmasının nedeni hakkında bir ipucu verir mi mesela.

Kadınlar gamsızdır desek abartılı olur mu. Bence erkek zihni fazla mantık üzerine çalışıyor.
oltayı attın bekliyorsun haydi haydi düşeyim bariiii.
128 kişiden elbet bir kaçı kızdır. değilse de ona yakındır da sen napacaksın onu anlamadım...
doğru bir önerme olabilir.
(bkz: sazan avi)
Cinsiyetçi yaklaşım doğru değil.
aramızdan gönüllü seçeriz o da taklit yapar. fena değil bence.
görsel