bugün

Hafta sonu bitmesin diye yapılan eylem. Bitmesin istiyorum sonuna kadar dayanıyorum ama yarın iş var.
Bunu uyuyamamak diye de değiştirebiliriz galiba. Enteresandır çok mutluyum nedendir bilinmez. Evet
uyumayı reddetmek. en asil duygunun davranışıdır.
Uykusuzluk ile aynı anlama gelmeyen şey. Burada bir istekli uykusuzluk durumu vardır.
geceleri vazgeçilmez eylemim. 5 saat uyurum, öğleden sonra da üç saat uyurum. mutluyum.
an itibariyle yaptigim sey. abi cilginlik baska bisi degil yani.

bazen kendi kendime soruyorum neden boyle cilginsin felan. cevap yok tabi ahaha. oyle yani. bana crazy diyebilirsiniz. cilgin anlamina gelir.
sozluk troll dolu arkadaş.
uyumamak nedir,hadi bir araştırma da benden gelsin.
araştırmalara gore gunlerce uyumayan bir insanın sperm üretimi duruyorup,elde kalan spermlerınde hastalıklı olduğu söylenmiş.
iyi düşün iyi taşın.
Beceremediğim eylem.
insanoğluna yapılan en huzursuz, en keyifli en verimli işkence.
5 gün boyunca uyumamayı başaran adam bıraksın cümle falan kurmasın ben kurarım onun yerine.

ben 1 gün dayanamam el alem 5 gün falan diyor. ilginç.
ortalama 70 saat boyunca gerçekleştirdiğim eylem. izlenimlerim ise bir süre sonra hiç bir şey hissetmemeye başlıyorsunuz. yani duygusal olarak mesela heycanlanmıyorsun, şaşırmıyorsun, ilginçtir düşünmüyorsunuz sanki bir gariplik oluyor böyle hissiz konuşuyorsun, duyuyorsun. Uykunun önemini anlatan önemli hadisedir.
Uyumanın Olumsuzu.
bazen büyük bir mallıktır.

2 saate yakın süredir ders çalışmıyorum.
yarın bu saatlerde sınavda bi tarafıma şaapıyo olacaklar.

tanrım benim amacım ne.
zaten amk izmir'inde kar yok.
hayyyy sikicem.
Ruh sağlığının bozulmasına neden olabilecek içler acısı durum. Gercekten uyumak istiyorum artık!!! böyle saatlerce değil 1-2 saat uyusam yetecek ama yok... Ayakta duracak halim kalmadı ama vücudum uyumamak için direniyor...
günü hastalıktan yatak döşek geçirmiş kişinin yaşayabileceği tecrübe.
bugün yapmış olduğu eylemdir. ama değdi diyebilirim.
Öldürür..
bunun zararı varmıdır? şu anda yapmakta olduğum eylemdir

yüce bereketli ramazan ayında 30 saat uyumayarak rekorumu kırmıştım oruç sayesinde

ey sözlük 40 gün uyumayan yüce şahsiyetler varmış geçmişimizde

sağlığa zararı varmıdır bunun bazen uykuyu gereksiz gördüğüm zamanlar oluyor oda bunlardan biri.

arşın güzelliği gözlerinizi süslesin hayırlı sabahlar
31 saat uyumamak acıdır zordur denemeyiniz.. Sonucunda entry girerken uyumadan 31. saati geçirdiğini anlamak daha da koydu..
bedavadan kafayı bulma yöntemi.
(bkz: karanlığa olan bağımlılık)
günün bu saatinde uyanma eylemine sebep olur.
uyumamak diye bişey yok uykuya direnip yastığın içine gömülü kalmak var. (bkz: tek ihtiyacım uyku)
(bkz: uyuyamamak)
Bir sonraki günün olduğu anlama gelir.