bugün

rüya görmek isteyen fakat uyumak istemeyen kişinin çözüm arayışıdır.
belli inhaler yolla alınan anestezik maddeler insanı uyanıkken farklı yerlerde olduğunu sanıp oraya göre davranmasını sağlayabiliyor. misal geçenlerde bi çocuk ameliyat masasındayken kendini ormanda elma ağaçlarının yanında sanıyodu hatta elma toplayıp hepimize uzattı.
(bkz: bonzai)
ihtiyacın olan tek şey (bkz: absinthe)
Şizofreni. LSD. azıcık hayal gücü.
misal antık sizi a noktasından b noktasına götürür halay ise heryere.
pardon o yanlış sözdü.
misale
Mantık seni a noktasından b noktasına götürür hayal gücü ise her yere elhasılı velkelam
hayalgücünü geliştirirsen ey beni dinleyen kardaşım. uyanıkkende hülyalara dalabilirisn.
Gerçi ülkemizde ayakta uyuyan koyundan bol bir şey yok ama ben yine de bilgilendireyim dedim.
Esselamın aleykum.
şimdi çık sokağa ve gördüğün her kıza buluşma teklif et. zaten %90' ından alacağın cevap "hııı rüyanda görürsüüün" olacağı için ee bir şeyi de kırk kere söylersen oluyormuş ya hani sen de bu şekilde uyumadan rüyanda görebilirsin. bilim gerçekten çok güzel bir şey.
(bkz: african dream root)
yalniz o halusinasyon oluo.

-yanlis mi biliyorum necmi abi ?
rüya görmek, bilinç altına yüklediklerinle mümkündür. yani ne kadar çok yuklersen, rüya görme potansiyelin o denli artar. fakat çok fazla rüya görmenin zeka seviyesiyle doğru orantılı olduğunu göz önünde bulundurursak, aptal birinin fazla rüya görmesi biraz zor tabii.
Vücut sıcaklığını 40 ın üzerine çıkarırsan farklı bi aleme geçeceğini düsünüyorum.
(bkz: lsd)