bugün

Uyuyabilmek için yapılan eylemler bütünüdür.

Ameleliktir efendim. Günde 10 saat molozlarla boğusunca hiç demiyorsunuz yok efendim uyuyamıyorum. Uykum gelmiyor. Eşşek gibi uyuyorsunuz.
(bkz: uyumak)
os1.

kahve. *

kitap. * *
kahve içmektir.
bir de marijuana imiş.
Bu gidişle sözlükte sabahlayacağım ve uykusuzlukla mücadele için bilmem gereken her şeydir.
" (bkz: bir kase yoğurt yemek)"
Uludağ sözlük değildir.
yoktur. ama nasıl yoktur?

sorun psikolojikse yoktur.

yoğurt,
papatya çayı,
melissa,
anti depresan,
sıvı melatonin,
kulak tıkacı,
müzik dinlemek,
tv izlemek, (evet yılların klasiği işe yaramadı)
film izlemek,
gözleri sıkıca kapatıp uyumalıyım demek,
göz bandı,
spor...

yukarıdakilerin hepsini denedim. melatonin türkiye'de yok baştan belirteyim. işte benim uykuyla böyle bir problemim var. siz düşünün.

ama siz istemeden çözülmüyor. çok çektim tahmin edemeyeceğiniz kadar çok çektim. ama sadece bir gün;
siktir et lan dedim ve uyudum. he ama bunu da sadece bir gün yaptım. zaten yapamadığımı da entry saatinden anlamışsınızdır.

sorun kafanızın içindeyse lanet olsun ki bünyeniz her türlü fiziksel etkiye karşı çıkacaktır.

edit: hedefimde eter var. ben harici yabancı birkaç arkadaşta uyumak için eteri denemeyi düşünmüş fakat hayati tehlikesi olduğu için götüm yemiyor. bunu denemek istiyorum çünkü uyuma ihtimalim yok ancak bayılırsam gece gündüze ben şahit olmadan dönüşebiliyor.
iyi bir sikiş adamı yumuşatır, uykusunu getirir.
umursamazlık
yoğurt
kitap
unutma yetisi...
uykusuzluk zaten iyi birşeydir.
mesaj. pardon masaj.
düzenli hayat.
öğrenci Olanları kayırarak söylüyorum.
bilimum devlet çalışanı olursanız hayatınız düzenli olacak uykunuz düzelecektir.
vardiyasız sistem de sabah 8 akşam 6 işçisi olmak en azından hayatınızın uyku kısmını düzenleyecektir.
ve bilimum akşam 22 saatine varmayan kasiyerlik gibi işler ile bir tekstil atölyesinde çalışmak uyku sorununuzu halledecektir.
beni sorarsanız ki sormayın günlerdir şirkette çalışıyorum. yani ben bitmişim.
en iyisi bu uykusuzluk durumunu kendinize yeni bir hayat Standardı olarak belirleyiniz.
Hicbir sey dusunmemek.Helede benim gibi her sabah bu saatte kalkiyorsan b*ku yedin.Bu benim depresyonda oldugumun belirtisidir.kirmizi alarm .Insan her gun hergun neden ayni saatte uyanir??olmadik bi saatte hemde.
ankara izmir istikametinde seyrederken, on koltuktaki 1,55 lik hobit kizin yarak gibi koltugu dibine kadar arkaya yatirmasidir. zira sinirden uyku falan hikaye kaciyor. az sonra one uzanip, uyurken actigi agzina balgami agzimda inceltip salacam.
görsel
doğa sesleri. kısık sesle arka fonda çalınca insanın içini bir huzur kaplıyor ve uyuyorsun.
Sadece iç muhakemesini bitirmiş, dingin, hafif bir zihin yapısı. Başka derman yok. Bakış açınızı değiştirin.
Yorgunluk.
uykusuzken genelde rock bana enerji verir. acdc, iron maiden belki birazda slipknot.
uykusuzluga sebep olan olay, insulin oraninizin artmasidir. buna da su ve maden suyu haric, yediginiz her turlu yiyecekler tarafindan sebep olunur. kisacasi yatmadan en az iki saat once bir sey yemeyin.
Biriyle konuşmak ve müzik dinlemek.
Orgazm olun.
Yoğurt yiyin.
Ihlamur papatya rezene karışımı çay için.

Bunlardan birini (elinizde olan malzemeye göre) yapın.
Hâlâ uyuyamıyorum diyorsanız ertesi gün üçünü birden 20 dk aralıkla yapın.
Yine de uyuyamıyorum diyorsanız insomnia durumu için ilk önce bir psikoloğa gidin.