bugün

"istediğimi ver,
istediğimi bana yolla.
istediğimde benim ol,
istemediğimi anla.
gider aklım ara ara
kötü adamlara."

Gider aklım ara ara
Uzak diyarlara.
uyanmak istemiyorsan berbat bir hayatın vardır. işin ilginç yanı; uyuyamıyorsan da berbat bir hayatın vardır.
Gitmiştir.
Uyku bize birkaç saatliğine acıdan kaçış ve unutuş getirirdi.
(bkz: insanın anlam arayışı)
ne zaman cacık ya da yoğurtlu makarna yesem komaya giriyorum.
daha yerken uykum geliyor.
aynı şey ayran içerken yoğurt yerken hiç başıma gelmedi.
Zihnin dinlenme vakti.
Bu aralar küskün olduğum şey. Ezandan önce bana kendini kapatıyor namussuz.
Acıyı dindiren illüzyon.
Sağlıklı bir hayat yaşamamız için uyku en temel ihtiyaçlarımızdan birisi. Uyku hem fiziksel hem de psikolojik sağlığımız için çok önemli. Uykusuzluk sağlık problemlerini de beraberinde getiriyor. Uykusuzluk günlük yaşantımızı da çok etkiliyor. Özellikle çocuklarda uyku saati çok önemli. Uzmanlara göre uykusuzluk sinir hücrelerinin yavaşlamasına, unutkanlık, karar vermede zorlukların olduğunu söylüyorlar. Uzmanlara göre her yaş grubunun belirli bir uyuma saatinin olduğuna, erişkinlerin günde en az 7 saat uyması gerektiğini söylüyorlar.
(bkz: )
https://www.sabah.com.tr/...dort-kisiden-biri-uykusuz
yarım semaver çay içtim hala uykum var.

17.30 a kadar yakama yapışıyor ayakta uyuyorum.
Gündüz görev, gece nöbet olunca işte gözlerime çöktü bu uyku.
Kafka'ya göre yeryüzünde en suçsuz nesnedir uyku.
birazdan pc başından kalkıp uygulamaya gideceğim şey. hedefim saat 6'ydı ama buraya kadarmış demek ki. belki bir ihtimal telefondan girerim reklamlı reklamlı.
birazdan pc başından kalkıp uygulamaya gideceğim şey. hedefim saat 6'ydı ama buraya kadarmış demek ki. belki bir ihtimal telefondan girerim reklamlı reklamlı.

Vallahi zor oluyor kafayı kaldıramıyorsun sabah bide erken uyandıracaklarsa.
Dertli olduğum konulardan birisi. Gün geçtikçe içine ettim ama normal insanlar gibi uykumun gelmesini çok isterdim. Yorgun düşüp uyumaktan bıktım.
yorgun düşüp uyumaktan bıktım.
Aynen öyle kafa meşgul sürekli.
yavaştan benliğimi ele geçiriyor. kim bilir ne göreceğim rüyamda yine.
ne kadar uyursam uyuyum eskisi gibi olmuyor. uyandığımda dayak yemiş gibi, halsiz, yorgun ve hala uykusuz uyanıyorum. nerde o yaş 17 uykuları 3 gün deliksiz uyurdum. ihtiyarladık artık.
iyi bir uyku istiyorsanız güneş battıktan hemen sonra yemeyi içmeyi bırakın ve iyice uykunuz gelene kadar bekleyip hemen yatağa gidin.
gece şekeriniz düşüp açıkacaksınız ve sabah zımba gibi kalkıp kahvaltıya saldıracaksınız.
yüce tanrı herkese rahatlık versin. müsadenizle dostlar.
çok düzensizleşirse ya da önemli ölçüde azalır ise Dünya üzerinde insana bahşedilmiş en büyük nimetlerden olduğunu anlarsınız.
canım benim, yine sana geldim. bas tuşa kapanalım. hiç açılmasak da olur.
o beni tanımaz ben de onu bilmem.
Her gece sarıp sarmalayan Karaşın sevgilim.
varla yok arası, bünyemin muhafazası.