bugün

soğuk suya herhangi bir uzvunu sokmaktır.
kafaya bir tilki koy, bak bakalım uyuyaabiliyormusun.
elma yemek.
1.5 litre su içmek.
kahve falan hikaye,uyku açmak istiyorsanız temiz hava almanızı tavsiye ederim çıkın dışarıda biraz turlayın gelin eve uykunuz en azından bir yarım saat bir saat itelenir.
duş. özellikle 6 gibi kalkıp alınca uykuyu tamamen kaçırıyor kısa süreliğinede olsa.
kolanın içine iki kaşık kahve koymak.
48 saat uyumadan canlı kalırsınız.
şekersiz sütsüz kahve içmek.
Kimileri kahveyi önerir fakat internette dolaşırken sürekli gördüğüm bir haber var. Kahve yerine bir elma yerseniz uykunuz daha çok açılır diyorlarmış uzmanlar. Geçen gün denemek amaçlı sabah kalkar kalkmaz buzdolabına yöneldim, dolapta elma olmadığını gördüğümde yüzümdeki ifade insanlık tarihinde fazla rastlanacak türden değil.
ağız tadını bozan ölümü düşünmek.
genelde sınav zamanı gerekli olan uyku açma yöntemleridir.

uyku açmak için yüzlerce yöntem sayılabilir ancak bunların çoğu uykunuzu birkaç dakikalığına açacaktır. aşağıda vereceğim yöntemler ise sabaha kadar ders çalışmanızı sağlayacaktır.

1-buzlu su yöntemi. ders çalışılan masanın altına bir leğen konur, içine biraz su ve buz atılır. ayak içine sokulur ve ders çalışılır.
2-saç bağlama yöntemi. kızlar ve saçı hafif uzun erkekler saçının bir tutamını iple bağlayıp çalışma masasının dolabına bağlar. kafa düşünce uyanırlar.
3-ging biloba. eczanelerde satılan bitksel bir ilaçtır.
4-kahve shot yöntemi. normal şekilde kahve içmek direnç gelişime neden olabilir. çay bardağına bir fincana koyulacak kadar kahve (1 çorba kaşığı) koyulur çay bardağı yarıya kadar ılık suyla doldurulur. karıştırılır ve shot yapılır (3 saat garantili)
5-aspirin yöntemi. 1-2 tane aspirin alınır. kan sulandığı için uyku açılacaktır. (doktora danışmadan denemeyin)

ve reçeteli yöntem olarak ise concerta isimli ilaç. yeşil reçeteyle satılan bu ilaç anfetamin türevidir. sınav zamanı 1-2 hafta denenebilir. doktora danışmadan temin etmeyin. (uykuluyken alınınca +20 saat ayakta tutar)
Kahve değildir. Elma yemeniz, kahve içmekten daha etkilidir.
sigara yakmak.**
kahvedir.
Bir türlü bulamadigim yoldur.
zaruriyettir efendim.

ortada zaruriyet yoksa, veya kendini zaruriyet olduğuna şartlandırmadıysan ne yaparsan yap nafile camız gibi yatarsın.
biraz daha uyumak.
5 dk dahadir.
Sevgiliden gelen aşırı sinirlendirici mesaj rahatlıkla uyandırır sizi.
Yataktan ani bir kalkış yapmaktır.
dün fenerin maçı varken devre arasında uyandım maç olduğunu unutmusum. yatakta hayvan gibi debelenirken maçı izliyo musun mesajıyla irkildim dikten sıçradım. sanırım bu.
Aspririn c plus . Özellikle az uyunduğunda.
merdanedir efendim. önce biraz daha un sepelenmelidir ki merdaneye yapışmasın.
(bkz: uyku açmak)
sevişmek.. başka hiçbir şey uyku açmıyor ne yazık ki..*
arka arkaya iki çöp sigara.
güncel Önemli Başlıklar