bugün

insan isyan ettiren, çileden çıkartan, çin'e atom bombası atmaya sevk eden, insanlıktan nasibini almamış yaratıklar. video +18.

http://www.youtube.com/watch?v=zjxlm0ytvWI

edit : anladığım kadarıyla çocuk çinli yaşlı bir teyze'ye çarpıp düşürmüş. tabi doğruysa bu olayın sebebi de buymuş. ama bu orospu çocukları olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
çok yanlış yapan çinlilerdir.
katıksız orospu çocuklarının yaptığı iştir. o izleyenlere ne demeli? birisi gülüyodu dişlerini siktiğimin. köpek yiyen adamdan ne beklersin ki! pardon adam mı dedim ben ?
üstünde gezdiği çin seddini niye yaptığını unutmuş biliçsiz çinli'dir.
(#12509232)
ortak vicdanın olmadığı aşağılık toplumlarda görülebilecek bir olay.
madem tepki gösteriyoruz, o video'nun açıldığı sayfada "flag as inappropriate" olarak rapor edin, youtube kaldırsın. ben yaptım, olacak...
yine de çocuktur. etmeyiniz, eylemeyiniz.
daima bir sıfır geride olacaklarının göstergesi yine tezahür etmiş olan bir milletin hastalıklı psikolojik hali. çoklukla tahakküm kurabilselerdi çin seddi olmazdı. *
orospu çocuklarıdır. allah hepsinin belasını versin!
doğuş çok doğru söylemiş.
http://inciswf.com/1288033921.swf
kendilerinden intikam almaya ant içtiğimiz, aşağı bir ırkın mensubu olan adi limonlar.

(bkz: turan)
öfke ve nefret sebebidir. bu çocuk veya ezilmiş diğer uygur türkleri için birşey yapamıyor olmak, ayrıca insanı üzer. urumçi olaylarında bile bir tavır koyamadık ki bunda birşey yapalım.
nasıl bir insanlıktır bu arkadaş,, ben de videoyu izlemeden önce bazı çinli çocuklar uygurlu bir çocuğu dövüyor sanmıştım, bildiğin eşşek kadar adamlar, kadınlar çocuğun etrafına leş kargası gibi üşüşmüş dalga geçip tartaklıyorlar.

vay şerefsizler ya nasıl canım sıkıldı.

bizim ülkeyi beğenmiyoruz ama tarih boyunca hiçbir ermeni, yunan veya pkk lı ÇOCUĞA böyle muamele uygulamamıştır bizim insanımız.

gerçekten üzücü.
o montlunun evine uygurlu biri gelip anasını evire çevire sikmiş olsa gerek.
unutulmayacaktır.
aşağılık bir vahşettir.
(bkz: her şeyin bir vakti vardır)
Tv de izledim,burda izlemeye kalbim dayanamadı.

O çocuğun haykirişi çığlığı nedir arkadaş? O vuranlara diyecek edecek küfür bile bulamıyorum da seyredenlerin anasına çin seddi girsin.

Çinlilerin oldum olası sevmem, sevmemeye de devam edecem anlaşılan.
ulan resmen ciğerim yandı. orospu çocukları allahınız kitabınız var mı lan sizin şerefsiz çinliler.
çocuğun hırsızlık yaptığını ve polis gelene kadar beklemeleri gerektiğini konuşuyorlarmış aralarında, yani uygur türklerine çinlilerin haksızca muamelelerine şahitiz elbette, ama bu videoyu izleyip anlamadan dinlemeden çinli avına çıkacaklara söylüyorum, konuyu anlamadan linç girişiminde bulunur ve sonradan konu aydınlanınca mahçup olursanız, gerçekten çok mahçup olursunuz *
link burda;

http://www.reddit.com/r/v..._face_for_being_white_in/

not: hırsızlık yapmış olsa bile o çocuğa orda tekme atmanın şerefsizce olduğu konusunda hem fikiriz.
türk hükümetinin ayıbıdır.

çeçen komutanı rusya'ya yollayan hükümet geldi aklıma birden.
çeçen komutanım yırttı pasaportunu ''ölsem moskova'ya gitmem! beni vuracaksa türk vursun! benim kanımı türk akıtsın! kafir rus değil!'' dedi.

ama rusya'ya yolladı bizimkiler.
hatırladıkça yüreğim yanar.

uygur kardeşlerimin lideri rabia kadir hanım aklıma geldi.
rabia ablam. benim melek ablam.
türkiye pasaport bile vermedi ablama.
ablam yine de dedi ki; ''olsun! türklük sağolsun!''

aklıma geldikçe kahrolurum. yüreğim yanar.

benim devletim terörist besliyor.
benim kardeşim orda dayak yiyor.

eyy türk titre ve kendine gel!
seçtiğin adam tahta oturunca başı göğe eriyor! türk'ü unutuyor!

ey milletim kullak verin sözlerime.
kardeşin, anan, baban zorda iken nasıl koyuyorsun başını yastığa?

düşmanını kurutup, kardeşine kapı açamayana ne denir ?

bu bizim ayıbımızdır aslında.
kardeşini korumazsan kafir basar tokatı!
utanma! kaldır başını! bakma yere!

işte bu yüzden devletin başına bizden biri gelmeli!
devletin başına devlet gelmeli!
utanmadan, cesurca, gururluca, rahatça yaşamak için.

düşmana korku, dosta güven vermeyen; isterse padişah tohumu olsun bizden değildir.

şehidimin kanını yerde koyan, kardeşimi çinliye ezdiren; dünya zengini olsa bizden değildir.
çinli değil mi hepsini toplasan ciğeri beş para etmez.
uygurlu olduğu nerden belli olmuştur anlaşılamamıştır. ama cocuğa yapılanın hakederi o oc yi obüs topuna oturtup ateş etmektir.
demekki orospu çocukluğu parayla değilmiş, üç kuruşluk sahtecilerden bi kez daha anladık.
ucuz, adi, pislik, aşağılık çin malları...