bugün

hemen hemen herkesin başına gelen olaylardır.
erkekler tuvaletine girmiştim geçen yıl yanlışlıkla.
yürürken düşmek.
zil sesinin ciguli binnaz olan cep telefonunun kalabalık bir ortamda çalması.
konuşma yaparken (bkz: erekte olmak)
tavlayacagim erkegin onunde dusmek.
yemek yerken salyanızın uzaması.
dersin en sessiz aninda homurtulu bir şekilde gulmek ve herkesin size cinayet islemissiniz gibi bakmasi...
su içerken bardağı kaşlarına kadar değdirmek akabinde burnun su içinde yüzmesi.
televizyonda -genelde yarışma programlarında- kendini rezil eden kişileri görmek. eminim bu durumlarda ben onlardan daha çok utanıyorumdur.
Suratinda burnunda sümük oldugunun farkinda olmamak iğrenctir amk. Soyluyemiyoruzda dikkat edin şuna.
Karşındakinin adını unutmak.
Okul da bir kızla karşılaştım kız beni tanıdı Aa selam naber felan konuştuk, kız bana tanıdık geldi yüzünü biyerde gördüğüme eminim hatta tanıdığıma bile eminim ama nerden tanıdığıma , ismini felan hatırlayamadım , şuan da da hatırlayamıyorum bu gerçekten utanç verici çünkü tanımadığınız bire yakın davranmaya çalışıyorsun elin ayağına karışıyor yanlışlıkla ağzından ismini bilmediğim için saçmalayacağını sanıyosun.allahtan şuana kadar hiç çaktırmadım en azından ben öyle sanıyorum.
Dalgınlığım sonucu okula annemin terliğiyle gittiğim gün.
Bir konferans verirken sunumda pantolon fermuarının açık unutulması. Dikkat edin aman ha bir defa başa gelir
6-7 yıl kadar önce aöf sınavı için gittiğim bir okulda sınavdan önce lavaboya gitmek için görevliye yerini sordum her katta var dedi. Evet doğru her katta vardı hemde iki tane baktım bay yada bayan yazmıyordu kontrol ettim pisuvar olmayan tarafa gittim elimi yüzümü yıkadım ki içeriden bir erkek çıkmasıyla her katta olan lavaboların bir katın bayan bir katın da bay olduğunu ama dışına yazma gereği duymamış olduklarını öğrendim...
Yemeğe gitmiştik, orda da hoşlandığım çocuğu gördüm, selamlaştık falan neyse yemekler geldi, yedik o sırada hoşlandığım çocuk da kalkıyordu sonra gülümsedi tabii bende 32 diş göstere göstere güldüm, sonra çocuk bana iğrenerek baktı, sonra lavaboya gittiğimde anladım ki dişimde maydonoz varmış, lan hemde küçük falan da değil, bildiğin kocaman maydonoz, bi utandim bi utandım bir daha utandım.
Kimin utanç verici olayı diğerini döver tarzındaki olaylardır. bu da onlardan bir tanesidir.http://www.youtube.com/wa...ture=youtube_gdata_player
özgecan ile ilgili başlıklar açılması ve bunun seviyesiz bir şekilde burada tartışılmasına müsaade edilmesi.
(bkz: özgecan neden boş dolmuşa bindi)
üniversitenin ilk haftasıydı ve ben otobüse yetişmek için acele ederken merdivenlerde yere düşmüştüm. Gerçekten rezil bir andı. Allahtan çok kimse görmemişti.
Siteden bir abiyle dolaşıyorduk hava da yağmurlu olmaya başladı dedim abi eve gideyim bir hırka alayım böyle t-shırtle olmuyor o da tamam bana da al dedi iyi dedim, Kendime giydim ona getirdiğim beyaz sandığım hırka aslında beyaz içlikmiş çok utandım.
dolmuşta erekte olmak
Anatomi uygulamada oturmuş göt yalayan öğrencilerle muhabbet eden asistanın gülüyoruz diye yok yazmaya çalışması. Ben utanmadım tabiki ama o asistanin küçücük liseden kalma beyni beni çok utandırdı. Anatomi kürsüsünden bir kez daha nefret ettiğimi hatirladim.
(bkz: 17 25 aralık milli hırsızlık haftası)

efendileri (bkz: 17 25 aralık yargılanmaktan yırttık bayramı) ilan ettik dese davul, zurnayla kutlamaya gidecekler var bu ülkede.
Küçük piç amcaoğlunu tokatlarken amcam gelmişti lan bahçeye. Sonrası 20 torba çimento...
Ankara'da yaşayan öğrenciler bilir milli kütüphaneyi. 21 yaşında 1 kez bile gitmemiş bir insan olarak insanlar tarafından hayretle karşılanmam ve ısrarlar sonucu bir Çarşamba günü milli kütüphaneye gittim. Ama Hakkında hiçbirşey bilmiyorum. Neyse güvenlik kayıt olacaksın falan dedi. Olduk iyi güzel. Girişte bi kart okutma mekanizması var. Adamın bana verdiği kartı okutup içeri giricem güya. Arkamda da (milli kütüphane sırasını bilen bilir özellikle vize final döneminde) rahat bi 50 kişi sıra bekliyor. Kartı okutuyorum Datdatdat!! Kırmızı yanıyor. Ama Nasıl bir sestir o. Yetersiz bakiye'nin tüm metroda yankılanmasına falan razı olurum o sırada o derece kabul etmiyor makine kartı. Yanımdan insanlar tak tak okutuyor ben amele gibi kaldım. Gidiyorum başka makinede okutuyorum yine datdatdat. Herkesin gözü üzerimde artık. Millet napacağıma falan bakıyor. Bir Allah'ın kulu da gelip kardeş sen nabıyon 50 kişi neden bekliyoruz biz sıraya gircen sıraya demiyor. Kartı aldığım Adama yanlış kart vermişsiniz diye trip atılıyor Adam sıraya gircen diye azarlıyor 51. Kişi olarak sıraya giriliyor bilmem kaç saat sonra içeri giriliyor. Efendi efendi evimde çalışırım şova gerek yok denilerek 15. Dakikada çıkılıyor. Daha kötülerini gördüm ama bu en yenisi.