bugün

entry'ler (241)

girişi mükemmel olan şarkılar

MaNga-Yad eller.

pınar altuğ un anlattığı cinsel içerikli anısı

1.si cinsel içerikli değil. 2.si taciz değil taciz olsa mahkemelik olurlardı evli değil.

kız olmanın güzelliği

ilk adımı bekle, mesaj bekle, cinsel obje olarak görül. Neresi güzel be? Tabi sizin her ay sancınız her gün yapmak zorunda olduğunuz (akşamında silmek zorundasın) almak zorunda olduğunuz tüyleriniz yok.

supernaturaldeki türklerle ilgili replik

Supernatural 3. Sezonun 13. Bölümünde corbett isimli karakter için söylenmiş cümlede geçmektedir.
"Yıldızlı gecenin tadını çıkar genç Türk."

--spoiler--
Karakter bir ekibin üyesidir ve geydir. Lanetli bir evde bir hayalet tarafından öldürülmüştür ve sürekli olarak ölüm anını yaşıyordur (bkz: Buga girmiştir) sevdiği adam tarafından ölü olduğuna ikna edilmiş ve hayatlarını kurtarmıştır. Onun yasını tutarken bu ya da buna benzer bir cümle söylenmiştir.
--spoiler--

insanlar genellikle gey olmasına takılmış ama adam Türk değil yani milliyet olarak. Türk daha çok bir sıfat olarak kullanılmış. Yine de ne amaçla kullanıldığı muamma. Muhtemelen kahraman anlamında kullanıldı.

türk takımlarının avrupa da çatır çatır dökülmesi

Ülkede en çok para yatırılan sektör olarak utanç vericidir.

orkid in türkiye yi karalama reklamı

Sonradan da vay efendim bizi neden arap ülkesi sanıyorlar. Siz bu reklama alkış tutun sonra da bu durumdan yakının. Ben asla pedimi gazeteye sarmadım saranı da görmedim. Tamam kodlarımızdan gelen bir utanma duygusu var ama kimse ped aldık diye başımıza silah doğrultmuyor kınamıyor. Hem böyle bir durum varsa da sadece Türkiye'de olan bir durum değil. Orda alenen Türkiye'nin adının kullanılmasında art niyet aramayan ya cahildir ya da onlardan biridir.

sıla nın makyajsız hali

Para varsa güzellikte var bakın şeyma reise nasıl evrim geçirdi. Bu da böyle bir şey.
Edit: Ben sılayı önceden de çok beğenmiyordum.

görücü usulü evlilik

Muhtemelen tercih edeceğim yoldur. Ne üniversitede etrafımda erkek vardı ne iş hayatımda bekar ve genç erkek. Kadersizlik böyle bir şey.

erkeklerin yüzeysel kız sevmesi gerçeği

Sözde herkes zeki kültürlü felsefe bilgisi olan felan bir kadın istiyor. Ama öyle de sıkılıyorsunuz beyler. Eski sevgilimle bu tür konulara girdim ben uzun uzun konuşuyorum adam gülümseyen emoji atıyor! Evet haklısın diyor geçiltirir gibi.
Edit: Seks konuşsam ilgisini çekerdi ama.

herkes güzel kız istiyor çirkinler ne olacak

Çirkin de güzel de evleniyor. Olan biz ortadakilere oluyor.

tırnak makasıyla tırnak kesmek

Bıçakla kesilmeyeceğine göre mantıklı bir davranıştır.

yalnız yürüyen kadın görünce korna çalmak

Arkasından gerizekalı diye bağırdığım tiplerdir.

türklerin dizi yapamaması

Bizim seyircinin senaryodan çok oyuncunun tipiyle ilgilenmesinin sonucu aslında.

arka cep telefon konulmak için yoksa neden var

Lanet olası pantolonların ön ceplerini ufak yapıyorlar. Bizim aktif telefon kullanmaya hakkımız yok mu? ille çanta mı karıştıralım elimizde mi gezdirelim?

arby s

Sufleleri güzeldir.

eşi öldükten sonra hemen başka karı bulan erkek

Hiç öğrenci evinde yaşamamış erkektir. Ne demek işlerini yapamaz?

erkeklerin bakire kadın aramalarındaki asıl sebep

Kimisi dini yönden kimisi kendi gibi biriyle evlenmek istediğinden kimi ise ego tatmininden. Bu sonunculardan korkulur.

evet bakir değilim bakire karı istiyorum size ne

Böyle diyenlerin sonu her haltı yapıp zarı sağlam bırakan yalancılarla olmuştur. Etme bulma dünyası. Ben de bakire biri olarak belki sevdiğim erkeğin ilki olmak istiyorum. Benim kocam başkasına kadınım dememiş olsun istiyorum. Onun için en özel şey olmak istiyorum. Kusra bakmayın devir değişti artık kızlar da bekaret arıyor.
Edit: Karı değil kadın ya da eş.

seks benim için ikinci planda diyen erkek

Adamın dibidir nüfusa alınmalıdır.

yazarların para için yaptığı en çaresiz şey

Sabahın köründe kalkmak.