bugün

yeni bir altıncı nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
anime sever kişilik. aynı zamanda gizli güçleriyle sevilmesine de sebep olan kişidir kendisi. alkışlıyoruz yürekten.
(bkz: chopperman)
(bkz: mugiwara theater)
(#7181109) nolu entrysini okuduktan sonra icimde diger entrylerini bilme istegi yaratan yazar.
öncelikle iltifatları için kendisine çok teşekkür ederim. lise arkadaşımdır kendisi çokta güzel kopya çekerdik zamanında, öyle güzel kopyalar verirdi ki ben 60 alırdım o 50 alırdı. sora bana sinir olurdu. * liseden sonra pek konuşamasakta feysbuk sayesinde yeniden kaynaştık. bu siteyi de benden duydu sonra benim karmamı geçti falan, azıcık kıskanıyorum,çok güzel yazılar yazıyor. çok gülüyorum. şimdiye kadar hiç eksilemedim. ama bu asla eksilemem demek değil,gün gelir onu da yaparım.
birde çok güzel el masajı yapardı. el masajında bir onu bilirim bir de üniversiteden sınıf arkadaşım vardı bitane boksör kız , o da çok güzel yapardı. herneyse uzun lafın kısası, çok eğlencelidir, çok iyi muhabbeti vardır. çok güzel anime falan çizer,liseden beri baya geliştirmiş kendisini.haydi bakalım.
gammaz olmuş yazar. gammazım ben tuşunu yazar hakkında bilgi tuşunun soluna alın eskisi gibi. alışmıştık bi' kere en sağda bilgi tuşunun olmasına. aldınız aldınız, almadınız sesimi keser, dudağımı büzer otururum.
gammaz olmuş ya, musa vuruyor muhammed ağlıyor isa seyrediyor başlığını sildirecem de sildirecem diye tutturmuş yazar. iyisin?
kronik pot kırıcı.
#8252234 numaralı entry sahibi, bilinçli yazar.
meraklı sözlük yazarı, yedi aylık olduğuna bahse girerim.
aynen yedi aylıktır. hatta 1 kilo falan doğmuştur. bu ölecek demişler. hatta anneannem babaanneme "bu çocuğu büyüt, adam et senden büyüğü yok" demiş. ben de sözlük yazarı oldum.
Sözlüğümüzün en elit yazarıdır kanımca. Böyle üslûp , böyle efendilik ve böyle bir mizah anlayışı kimde görülmüştür ? Akıl hocam , sevilesi insan *
yaklaşık bir saattir kendisinden haber alınamayan sözlük yazarı. en son terziye, fotokobiciye neym gidecekti allah vermeye organ mafyası sen çocuğu kaçır, böbrek dalak allah ne verdiyse kap götür... gençti daha yazık!

fototokobici ???
inanılmaz eğlenceli,ukala ötesi,bilmiş yazar kişisi.ayrıca ki' leri de pek bir güzel kullanır ki kendileri.
(#8330576) yarmış üstad.
tam kendisine pm atacakken aynı anda atabilen telepatik üniversitedaş yazar.
sözlükte oldukça yeniyken beni pm'leri ile bilgilendirmiş, zamanla güzel bir muhabbet kurduğumuz, imla konusundaki dikkatine hayran olduğum, sıcakkanlı yazar *
anime sever bir yazardır ve "animelerde ağlayan bir tek ben miyim? böhü." diye kötü hissettiğim bir anda, onunda bu duyguları paylaştığını bilince mutlu olduğum yazardır.
one piece'in hakkını vermiştir umarım naruto'da izlemiştir dediğim yazardır.
o bir yazardır, entry felan girer ehe.
kendisinin türk dil kurumunda çalıştığını düşündüğüm sözlük yazarı. türkçe dil bilgisine bu derece hassas birilerini görmek sevindirici.
"erkek adama yakışıyor be göbek" lerime aldırmadan her akşam koşuya çıkan, istikrarına hayran bırakan göbeciklidir.
muhabbeti güzeldir lakin, pek bir aile babasıdır efenim, alışık değiliz biz böyle adamlara. *
6. nesil sıcakkanlı, arkadaş canlısı, sağlam entryli bir yazar.
dinlenmek için değil rüya görmek için uyuyan nadide yazar.
*

şahane fantazileri varmış, akıl dahi edemedim.

xoxo.
dünyanın en bi muhteşem zevkli insanı olduğuna kanaat getirdim şu son 24 saattir. bana tavsiye ettiği lovely complex animesine öyle bir tutuldum ki, kendime hakim olamayıp bir günde 14 bölüm izledim. hatta bitirirdim de gözlerim çok ağrıyor. neyse.

ilk adam gibi anime izleyişimden duyduğum keyfi kendisine borçluyum. sağolsun.
nazım' ın bahsettiği ağaçlar annesi ve babasıdır;

"Hiçbir Ağaç Böyle Harikulade Yemiş Vermemiştir"

böyle bir insan yetiştirdikleri için elleri öpülesidir o anne, baba..