bugün

(bkz: bastırılmış cinsellik)
(bkz: ayşeciğin alpella ya doyduğu an)
(bkz: kızgın kumlardan serin sulara)
aile baskısının ani olarak kaybolması, özgür iradenin devreye girip önceleri cazip geldiği halde yapılamayan eylemlerin artık yapılabilir olduğunun görülmesi, yanlış arkadaş seçimleri gibi sebepler ile bu duruma düşen kızlardır.

şöyle de bir şey var ki bunun adı gerçek anlamda onursuzluk ve kılıf aramaktır. üniversiteye gelip piyasaya düşen kızlarımızdan veya onların yakın arkadaşlarından duyulmuştur bizzat; "evden para az geliyor, ev kiramı bile ödeyemiyorum nerdeyse kaldı ki geçineyim burda. o yüzden paralı mal erkeklerle takılıyorum bende. onlar mutlu ben mutlu..."

şimdi bu kıza sorsan; "hiç iş yok muydu etrafta, aradın mı?" ya da "senin durumunda olduğu halde senin gibi davranmayan kaç kız var bilir musun?" veyahut "evde kalmak zorundamıydın? yurtta devam etseydin madem maddi sıkıntı var". diye eminim susup kalacaklardır ya da fazlasıyla arsız iseler yukarıdaki bahaneleri tekrar ve sıkılmadan sıralayacaklardır.
(bkz: matild manukyan ın okumuş manevi torunları)
(bkz: kasar olunmaz kasar dogulur)
ısınma hareketlerini lisede yapmışlardır.
kendileri önüne gelen her dişiye yazan* ama görünürde, lafta pek ahlaklı erkeklerin, durum terse dönünce hayıflanmasından mütevellit durumdur.

yoksa insan insandır, kaşar diye bir tanım yoktur. sana veren olsa sende onunla yatacaksın sonuçta; "herkese var sana yok, çatlada patla" diyesi gelir insanın. "tipsiz osbirci" diyesi de gelir, ama tutar içinde.
lan hergele, ya onun yerinde senin bacın olsa...

(bkz: doğru düzgün konuşmak gerek)
ahlaksızlıktan altına yatmayacağı erkek kalmayan kişimsi.
bu bir itiraftir sözlük. ben üniversiteye gelince kasar oldum! harıl harıl entry tematik falan kasıyorum. fena mı?
ayrıca;
(bkz: yatakta orospu mutfakta aşçı sokakta hanımefendi olan kadın) *
kişiliği oturmamış, lise zamanlarında aşırı baskı ortamında kalıp istediklerini yapamaması durumunda, üniversiteye gelince istediklerini abartılı boyutta yapan hatun kişidir.
(bkz: sözlükte erotik dakikalar)
gelenek, görenek, örf ve adetlerimiz sonucu kızların kısıtlanan özgürlüğünün anne babadan uzak olmanın rahatlığıyla saçma sapan yollara sapmasıdır. bu kısıtlamalar sonucu zaten birçok genç üniversiteyi eğitim öğretim yeri olarak değil bir kaçış olarak görmektedir.
üniversite okumak için baba ocağından ayrılıp farklı bir şehirde okula başlaması belki de ilk adım olabilir. aile baskısından kurtulup rahata erişmek bazı kızlarımız için fazla geliyor malesef...
Metin2 mi bu arkadaş neyi kasıyorsunuz? *
evet üniversiteye gelen kız kardeşlerimizin açıldığını saçıldığını olur olmaz kıyafetler giydiğini biliyorum bu her üniversitede her yerde olan bir şeydir . Benim komşumun kızıda öyle oldu yanlış olmasın aydını kazandı geldiğinde bambaşka kişilik sahibi bir kişi oldu , fakat burada senin söylediğin şey bir yandan doğruda , o resim yanlış orada müslümanlara yönelik bir atıcılık yapmışsın bu doğru değil sana video ilecevap vereceğim kardeşim . Kapanması için zorlanan insan değil, zorla açtırılan insanlar daha çok bu ülkede.

https://www.youtube.com/watch?v=8O328BsUDSE
güncel Önemli Başlıklar