bugün

cartoon network'deki en tribal işlerden biri.adventure time'ın post-apokaliptik senaryosunu çıkarınca sanırım elde bu kalıyor,ilk defa izliyorum ve aklımdaki ilk düşünce ''keşke rtük bir de 'pg' (parental guidance,ebeveyn rehberliğinde izlenmesi gereken program) simgesi hazırlasa'' oldu.90'lar nickelodeon'una ve fox kids'in ilk zamanlarına maruz kalmış biri olarak,bunu izleyen bir çocuğun kesinlikle rahatsız olacağını düşünüyorum.

bir de bu çizgi filmi izleyince 90'lardaki o çizgi filmleri zamanında izlemiş batılıların neden şimdiki cartoon network'e burun kıvırdığını anlıyorsunuz,tamamen saçmalıktan oluşan bir film,evet absürdlük güzeldir ama iyi bir temayla harmanlanmış olması gerekir,regular show'daki film ve 80'ler göndermeleri gibi,rocko's modern life'ın aslında günümüz hayatına getirilmiş bir eleştiri olması gibi.keşke bunun yerine arşivden ed,edd'n eddy veya dexter's laboratory yayınlasalardı.
en sikik çizgi film ilk onda yer alır. şükür ki bitti şu an cn da.

edit: galiba yeniden başlıyor.
Herkese elini uzatir uncle grandpa. Herkesi uncle i herkesin grandpa si.
Bence cocuk gelisimine uygunsuz katki yapar. Demedi demeyin.
Uzun vadede patlama yaratacağına inandığım çizgi filmdir. Paranoyak davrandığımdan mıdır bilmem sürekli mesaj veriyor sanki bu çizgi film. Saçma sapan karakterlerle dolu eğlenceli bir çizgi filmdir.
GÜNAYDIN BASLIĞINA YAZILASI ÇiZGi FiLM KARAKTERi.
nasıl bir kafa ürünü olduğunu merak ettiğim çizgi film.
çok saçma olsada günümüzdeki çovukları eğlendirecek bir çizgi film ama bence en iyisi sürekli dizi.
çok ilginç bir kafası olan çizgi film.

bunu yazan, çizen elemanlar ne kullanıyor acaba?
Adını untutuğum ingilizce bir sitede, bu çizgifilmin Karavanda yaşayan bir adamın kafayı çektikten sonra gördüğü halisilasyonlar hakkında olduğu, bu yalnız adamın Duvara yapışmış pizzayı, evcil kedisini ve bir kertenkeleyi arkadaşı sandığı iddia edilir.
çoook ilginç bi kafası ve çizimi olan çizgi dizi. denildiği gibiyse yani kafa çeken amcaysa çokta makul bişey olur.
artik bay suratsizi bay gus diye ceviriyorlar.izleyin,izlettirin.
çok tatlı, minnak bir karakter.

aşığım ona, evet.
cocuklarin izledigi andan itibaren beynini yakan cizgifilmdir.
Dün akşam bir bölümünü izlemiş bulundum. O neydi öyle arkadaş. Benim bile psikolojim bozuldu. Çoluk Çocuk bunu izlerse ne olur bilemiyorum.
Rahmetli Payidar Tüfekçioğlu'nun seslendirdiği bir çizgi film karakteridir.
Sadece 1 bölümünde gülmüştüm.

Arada enayi gibi izlerdim.