bugün

radiohead in vokali tom yorke'un kardesi andy yorke tarafından kurulan gruptur.parcaları insanı ağlatacak kadar depresif olan bu grup nitekim fazla uzun ömürlü olmamıstır.andy yorke ve grup üyelerinin arasındaki anlaşmazlıklar sonucu grup dagılmıstır.yinede güzel müzik yaptıklarını herkese almost here adlı albumleriyle herkese göstermislerdir.
(bkz: almost here)
(bkz: andy yorke)
settle down , dune sea gibi inanılmaz parçalara sahip olan gruptur. hele ki kafanız güzel, hafif depresifseniz kendinizi duvardan duvara vurasınız gelir.
unbilivıbıl turta olarak anons ettikleri isimlerini, "turta ne lan, ne alaka" diyerek değiştirmişlerdir..
solved parçasıyla hayır böyleside yapılmaz dediğim stone ve revolution parçalarıyla dahada kendisine hayran bırakan depresif grup.
solisti thom yorke un kardeşi Andy yorke olan,Radiohead den daha kaliteli olmayan , ama daha buhranlı şarkılar icra etmiş, B side lar ida güzel olan, dagilmiş grup.Almost here albumu enfestir.
Ayrece 'ulen bunnar nasi bi çocukluk geçirmiş kimbilir.yazık lan!!.Artik nasi ana babaysa..nçk nçk nçk' * diye sapık sapık ta düşünmeme vesile olmuş sabi sübyandir,küçük emrahtir.
dinleyicinin gerek kalbi, gerekse de beyninin en derinlerine kadar inebilen ender gruplardan bir tanesidir.
dune sea olsun, who's to know olsun, combonun son halkası olarak da bir be ready olsun, insanı alıp götürür.
hem de dönülmeyecek kadar uzaklara.
insanın sinir sistemini cökerten müzikler yapan gruptur, bir kaç sarkısını dinledikten sonra intihar mektubu yazan arkadaslar tanımaktayımdır, dikkat edilesidir.*
(bkz: dune sea)
ilk dinlediğim i can't wait parçalarıyla sevdiğim, dinlenesi gruptur. Az önce Thom yorke'un kardeşi olduğunu öğrendiğimde aklımdan 'kardeşmişler, ben zaten benzetmiştim, tıpkısının aynısı işte sesi' gibi düşünceler geçirmeyi de engelleyememişimdir.
thom yorkun kardeşi andy yorke tarafından kurulan ve andy yorke thom yorku kıskandığı için bu grubu kurduğu söylenir.Bana göre şarkıları radioheadden daha kalıcı iz bırakır hepsi ayrı depresifdir ve gece dinlenmemeli.Dune seadeki keman solosu ile sizi uçurur adeta ayrıca settle down,solved,higher than reason da ayrı bir güzeldir.
şarkıları youtubeda en fazla 10.000 izlenmiş hakettiği değeri alamamıştır.şu güzelim şarkıyı toplam 500 kişi izlemiş yazık abi http://www.youtube.com/wa...LC9wk&feature=related ayrıca Dune sea ile kafanızı yerlere vurabilrisiniz bende az gözyaşı dökmedim bu şarkıya.özetle tanrı yhorke ailesini korusun.