bugün

göt isteyen aktivite.
yoğun sifon ve maşrafa sesi çıkartılarak ört bas edilen aktivite.
yanımdaki tuvalet kabinlerine denk gelen insanların hiç yapmadığı eylem.zupampa zumpampa yardırıyolar valla.
zor fakat imkansız olmayan eylem. sırrını açıklıyorum arkadaşlar. alaturka ve alafranga tuvaletler arası farklılıklar gösterir. burada genelde bir lira veripte girdiğimiz tuvaletlere değindim. öncelikle tuvalete girmeden önce kapıdaki tüm gün oturmaktan götü düzleşmiş abiden birkaç peçete alın. genelde birden fazla vermek istemezler, siz şansınızı zorlayın. tuvalete girdikten sonra ilk işimiz peçeteyi ortadaki deliğe bırakmak, tabi idareli kullanın gerekiyorsa yarısını koparıp bırakın deliğe, bu düşen her parça için ses yalıtımı sağlayacaktır sesi emecektir. tabi bunu yaparken evde olduğumuz gibi rahat olmayalım. biraz büzerseniz kendinizi çıkacak seslerinde (bkz: osuruk) önüne geçersiniz. her adımda yerde duran zavallı binbir muamele görmüş kovaya eşzamanlı su doldurun. suyun sesi osuruk ve serbest düşüş sesini bastıracaktır. bastırmıyorsa dediğim gibi biraz büzeceksiniz kendinizi. sonrası rahat ilk patlama yaşandıktan sonra ses giderek azalır. dikktati elden bırakmazsanız sessizce çıkabilirsiniz. alafrangalarda ise sıçın gitsin, zaten dışarıda iseniz alafranga tuvalet varsa ya avmdesiniz yada havalimanında falan. el kurutma makinesi sizin sesinizin önüne geçecektir. iyi zamanlamayla sessiz olmasada fazla dikkat çekmeden yapar çıkarsınız.
Asla beceremem. Çunku disarda tuvalete girmemeye ozen gosteriyorum. Ama pecete isini misafirlikte yaparim evet.
Gereksiz uğraştır. Tuvalette de osurmayacaksa neyleyim o götü.
butters'tan beklenir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar