bugün

south park'in ezik karakterlerinden biri. annesi ve babasi tarafindan sürekli cezalandirilir. ama hep de digerlerinin gazina gelip sacma sapan seyler yapmaya devam eder. gercekten kizdigi zaman professor chaosa dönüsür.
cartman ile birlikte süper bir ikili oluşturduklarını düşündüğüm south park karakteri. cartmanın puştluğu ve de butters ın alıklığının mükemmel uyumudur beni mest eden aslında. cnbc-e karton butters verse 100 tane alabilecek butters aptallığına sahibim ayrıca. yok yok karton kesmez beni bu saatten sonra... yarından itibaren odamın ortasına heykelini dikicem ben bunun.
leopold "butters" stotch. en sevimli south park karakterlerinden biridir, lakin iyi niyeti ve safligi yuzunden basina gelmedik kalmaz. butters a reva gorulenler yuzunden insanin south park senaristi trey parker i protesto edesi gelir.
saflığı ve sevimliliği ile insanda yanaklarını sıkma isteği uyandıran south park karakteri.
titrek ve cok sevimli bir sese sahip olan, heycanlandiginda, uzuldugunde veya utandiginda ellerini birbirine surterek sirinotesi gorunen sari sacli minik south park karakteri.
south parkin sapsal sevimli karakteri,3*08 de ilk kez gorunuyor 5.sezondan sonra surekli oluyor.
lu lu lu i got some apples,lu lu lu you got same too...
paris hiltonun büyük aşkı.ve faggy.kenny nin yerini fazlasıyla dolduran en sevdiğim karakter.
babasının gay olduğunu bölümle zenci adamla sevişmesini, 'güreş tutmak' sanmasıyla içinde bi parça zekeriya beyazlık barındırandır.
south park'ın en tatlı,naif,sevimli,iyi niyetli,saf karakteri.kenny'nin yerini çok güzel doldurmuştur.ilk olarak 3.sezon 8.bölümde karşımıza çıkar ve 5.sezondan sonra hep vardır.
His personality is warm, friendly and usually polite. Butters is naïve for his age and his innocence is often a target for abuse. His submissive attitude makes him gives into peer pressure very easily and get taken advantage of. He is somewhat eccentric, and so many of his peers call him a "dweeb" or "gaywad." (alıntıdır)
Quote:
"I am sick and tired of everyone telling me I'm confused! I'm not confused... My name's Butters. I'm eight years old, blood type O, and I'm bi-curious. And even that's okay. Because if I'm bi-curious, and I'm somehow made from God, then I guess God must be a little bi-curious himself!" (butters)
Buttersın ilgi alanları:
Tap dancing
Bi-curiosity
Bennigan's the restaurant
Alter Ego "Professor Chaos"

butters'ın doğumgünü 11 eylül'dür.
butters'ın süpertatlıötesi söylediği şarkısı vardır bir de:
loo loo loo,
i've got some apples,
loo loo loo,
you've got some too
loo loo loo,
let's make some applesauce,
take off our clothes and loo loo loo

ailesinin sözünden hiç çıkmaz.babasına sir diye hitap eder.fakat buna rağmen ailesinin butters'a yapmadığı şey kalmaz.(paris hilton'a satmaları gibi)
küfür etmez.çok sinirlendiği zaman son of a biscuit demiştir zamanında. *
south park adlı çizgi dizinin en eğlenceli bölümleri bu sarışın velet ve eric cartman etrafında dönen olaylardır. özellikle butters'ın düzene baş kaldırıp 'professor chaos' olmaya karar verdiği bölüm en eğlenceli olanıdır.
çok saftır, çok şekerdir.
south park'ı bana izleten velettir.''dedim ki popomda ne var?'' ile yarıp geçirmiştir zamanında.
south park'i izleme nedeni. soyle bir kardes, kuzen ya da cocuk istiyorum ya. boyle sirin bir sey olamaz.
solak olan sevimli karakter.
http://www.youtube.com/watch?v=APBlPcbZBJs&feature=related
ingilizce argoda çok çirkin anlamına gelen kelime.
butterz olarak da yazılır.

butt ugly den gelmiş olması muhtemel kelime.

(bkz: butterface)
s4e1 bölümüyle beni gülmekten kırıp geçiren aptal karakter.
cartman ile beraber favori karakterimdir. ikisinin beraber olduğu bölümlerin tadından yenmez.
her insanın içinde, derinlerde bulunan eziği çok güzel yansıtan karakter.
--spoiler--
örneğin bakkala gitmek için kura çekimi yapılmaktadır, kura çekiminin formatı şöyledir: adı butters olan bakkala gideecektir. cartman sırayla herkese "adın butters mı?" diye sorar, ardından sıra butters'a gelir ve butters'ı bakkala yolar.*
--spoiler--
South parkın en sevimli , en şeker çocuğudur kanımca. ha birde şarkısı vardır şöyle " lululu ı got some apples lulu you got some too "
south park'ın en saf karakteridir.
south park'ı izlenir kılan şeylerden biridir. küfür nedir bilmez.
South park'ta birisini öldürme fırsatım olsa butters için ebebeynlerini öldüreceğim kişi.

I Love You Butters
What What In the Butt diye güzel bir şarkısıda vardır.
15x5'de yarmıştır.

http://www.youtube.com/watch?v=lwkn1opmhvs