bugün

adama koyar be.
tarifi imkansız bir acı verir. ötesi yok.
Zor.. Öyle zor ki... Öyle zor.. Yapmayın.. Koruyun kendinizi ve kalbinizi.
kişinin kendisine verebileceği en büyük cezalardan biridir muhtemelen, umrunda olmadığı birini sevmek.
belki haberi yoktur. bu yoklukta kim kaybetmiş ki o bulsun.
akıllara bir dönemin ortalığı yıkan arabesk şarkısını getirmiştir;

ben senin belki umurunda değilim
ama sen benim nefesimsin.
Olabilecek en boktan durum.
Sktir edin sevmeyin. Ne boş adamlarsiniz amk, sevmek nedir lan.
ruh eşinizin o olmadığını anlamak için daha ne kadar umursamaması gerekiyor acaba diye düşünmeyi gerektiren durumdur.
her zaman yaşanılan bir olaydır, çünkü insan ulaşmadığını kovalar.
insan kim onu ne kadar severse sevsin, genellikle sahip olamadığı insana sahip olmaya çalışır.
bu şey, adem ve havva eğer varsa ordan geliyor herhalde.
koskoca cennetten illa sahip olamadığı tek şey olan yasak meyveyi almak gibi..
insan sahip olmadığını istiyor bir şeye, sahip oluncada o şeyin bi süre sonra hiç bir değeri kalmıyor o şeyden sıkılıyor ve sahip olamadığı başka şeyleri kovalamaya başlıyor.
insanın içini hafiften acıtan durumdur. 3 yıldır olmayan sikinde bile değilim onun.
Çok iyi anlatır şu söz: "Dünya'nın en ağır yüküdür, aklı sende olmayanı yüreğinde taşımak." Ne var ki herkes taşımıştır, bu yükü.
Kadının/Adamın kaşarlığı siz seneye devam edin.
Çok fena koyar be bu bilader. Siz onun canını vercekken onun size yaptığı insanlık dışıdır.
Tamamen özgüven düşüklüğüdür. Biraz asi olmak gerekıyor panpalar, beni sevmeyen umrumda olmaz türünde
umrunda olmadığınız biri kadın, seven erkek olur nedense.
akla direk harun sinanoğlu'nun eda'ya söylediği söz gelir.

"senin için sevgisinden ölecek, her şeyi yapacak olan adama bir şans vermedin gittin o malı sevdin."

ulan buraya çok şeyler yazmak isterdim, istedim ama olmadı. başlık her şeyi anlatmaya yetmiyor mu zaten !?

not:ulan bunu da okursan oku. derdimizi anlatacak başka kimseler başka mecralar yok.