bugün

Haklarinda haber yapilmis efendim: http://gmag.com.tr/uludag...-beyin-terk-yazarciklari/
Emir akgün denilen şahsın ne kadar işsiz olduğunu gösterdiği yazı.

Bu ülkede tek sorun lgtb imiş gibi yazmış bir de.

Yav he he emir bu sözlükteki herkes gerizekalı bir sen akıllısın.
ibnelere bak homofobiklikten bahsetmişler, lan burada ramazanda bile anti homofobi postları kastım onlarıda görseydiniz ya ibneler.
Homofobik Değilim de genel olarak insan sevmiyorum.
Her şey bir şov, her yaşanan gövde gösterisi.

O sebepten, ayıp edilmiş. insan sevmeyen beyin terk yazarcıkları denilse daha Mutlu olurdum.

T: uludag sözlük bünyesinde bulunan birkaç yazar kişisi.
şu homolar görmek istediklerini görüyorlar. oysa son 2 haftada iki mantıklı eleştiri yapmıştım. onlar hakkında cevap vermek yerine, ancak saldıranlara tepki versinler. çok affedersiniz de burada benimde ebeme ve yaşlı büyük anneme kayılıyor, hakarete uğrayan tek homolar değil. en küçük saldırıda kendilerine has saldırı olarak algılıyorlar.

(bkz: eşcinsellerin cinsiyetten öteye geçmeleri/#37173564)
(bkz: eşcinselliğe değil eşcinsellere karşıyız/#37136018)
hakli olmasina ragmen; genelleme yapildigi icin yazari haksiz duruma düsürecek ifadelere yer verilmis.
sözlük icerisinde lgbt´liler hakkinda cogu yazarin homofobiye sahip olmasi ve bir baslik altinda lgbt´yi hedef gösteren yazilarin bulundugunu ifade ederek, konu hakkinda düsüncelerini arz etmis bir yazi olmus.
eksi ve uludag arasinda gereksiz bir kiyaslama yapilmis.

haklilik durumu da insanlarin kendilerini özgürce ifade etmeleri gerektigi ama bunu yaparken de karsi tarafi kücümseyerek, hakaretlerle ve hedef gösterek yapmamasi gerektigidir.
sözlük yazarlarını aynı kalıba koymaya çalışan ulta süper uzay zekasına sahip birey sıçmığı.

bir de sözlüğü okuduğundan bahsediyor.

bu şahsın, ciddi ciddi okuma yazma bildiğinden şüpheye düştüm.
Bu Sözlükte gsliler bile yazıyor nasıl ciddiye alabiliyorsunuz burayı aq.