bugün

ne zaman yeni bir konu hakkında meraklansam, mutlaka ekşi sözlüğü açar bakarım. insanların konuyla ilgili yaşadığı tecrübeleri okuyup, faydalanmak isterim.(yeni bir sey alacaksam, hiç gitmediğim bir yere gideceksem gibi...) genelde aradığım konuyla ilgili ekşide yüzlerce entry girilmişken, uludağ sözlükte başlık bile açılmamış olduğunu fark etmem sonucu vardım bu kanıya. buradaki yazarların sex, din,ırk, futbol dışında yazacakları pek bi sey yok. kendi aralarında online chat kıvamındaki atışmalar sözlüğe değer katmadığı gibi, sözlükte yazar olmayanlar, acaba neden bu sözlüğü okusunlar, sorusunu da akla getiriyor...
biraz yukarıda yer alan küçük boş çerçevenin içine aradığını yazıp "getir" butonunu tıklamadan önce yapılmaması gereken bir yorumdur.
evet ben de bu dertten bende muzdarip olmakla birlikte bunun nedenini sözlüğün yarararsız bir çok yazara sahip olmasına yoruyorum. sol frame bakınca saçma sapan başlıklar görüyorum. ekşinin eleştirilen entelciliği bunun yanın da sıfır kalıyor. keşke bu sözlükte entel olsada böyle saçma sapan başlıklar açılmasa..
sorumsuz anne ve babaların piçlerini sokağa bıraktığı bir ortamda kutsal olan değerleri aramak gibidir. umutluyuz. aramaya inanıyoruz sayın yazar.
trollerin ve am göt meme yazarlarının sebep olduğunu dşündüğüm durum. sözlük formatına uygun ancak sözlük ruhuna aykırı entrylerin nedeni.
çözüm rastgele düğmesindedir. tartışmalı başlıklardan uzak durup rastgele başlıklara yönelmek daha iyidir.
hüzün vericidir..
am, göt ve meme şeytan üçgeni ve tabi ergen tayfası sebebiyle gerçekleşemeyen eylemin söylemi.
ama yine de; (bkz: aramaya inanmak)