bugün

entry kalitesini yüksek tutmaya çalışan yazarları üzen bir konudur. böylelikle bu tip yazarlar da sözlüğü ben mi kurtarıcam anasını satim türünde bir dekadansa sürüklenerek dandik entrylere yönelmekte, bir süre sonra da alkole başlayıp akşam eve gittiğinde karısını dövmekte, en sonunda da önce kaynanasını ardından da karısını ve çocuklarını öldürdükten sonra trajik biçimde kendi hayatını sona erdirmektedir.yazarlar bilindiği gibi hassas yaradılışlı insanlardır, dolayısıyla okurların da bu konuda gereken hassasiyeti göstermesi sanata saygının gereğidir.
kartopu misali, giderek büyüyen bir durum. baskın gelen anlayış, diğer anlayışları ezer. burada troll diye çemkirilen o kadar çok yazar var ki, beyinleri ne kadar dolu. fakat ortam müsait değil, niye kendi kendini yorsun.
Sözlükteki çoğu yazarın ilgi alanının cinsellik olmasından mütevellit durumdur.
her yeni gelen neslin -ki yaşa bakmaksızın, aklı başında olan herkesi tenzih ederim -seviyeyi -1 e çekmesindendir.
not : gücenmeyin ablası.
edit; gücendiler.
tecrübeyle sabit olandır.
çok doğru bir tespit. hadi, kaliteli demeyelim de, zira kime göre, neye göre diyenler çıkacaktır, son derece objektif kriterlere göre somut dramları, toplumu hırpalayan gerçekleri irdeleyen entryler kimsenin umurunda değildir.

kadına şiddet mi, kapa gözünü gitsin, çocuk gelinler mi, siktir et, hayvanlara eziyet mi, ulan zaten et yemiyor muyuz, birisi mi intihar etti, zayıf karakterli korkak, hem zaten cenaze namazı bile kılınmaz.

bu ülkede son on yılda üç van gölü büyüklüğünde sulak alan kaybedildi, yüzme havuzundan söz etmiyorum, üç tane van gölü kadar arazi diyorum. açalım bunun başlığını bakalım kaç kişi altına yazacak? yazsa da kaçı ciddi olacak ?

hadi, şimdi sikitataya devam, eğlenceli oluyor.
millet gırgırın peşinde. bişiler öğreniyim yok. makara yaparsan artını alırsın kardişim.
Kaliteli başlık varmı ki kaliteli entrysi olsun! Dedirtir.