bugün

Çok uzun yıllardır üyesi olduğum ancak aynı zamanda yıllardır bir şey yazmadığım bilgi paylaşım platformudur. Neden bu kadar zaman girdi araya hiçbir fikrim yok açıkçası ancak ne zaman kendimi bunalmış hissetsem yolum buralara düşüyor biliyorum. Bıraktığım gibi değilsindir sözlük bunu biliyorum, ben de bıraktığım zamanki gibi değilim zaten. Yıllar çok şey değiştirdi. Kaybettiğim insanlar oldu (temelli), kazandığım insanlar oldu, öğrendiğim şeyler oldu, unuttuğum şeyler oldu, artık eskisi gibi değilim anlayacağın ancak her yeni gün doğduğunda biraz daha değişiyor olduğumuzdan bunu normal karşılıyorum. içimi dökmek istedim sadece, bir süre buralarda olmayı planlıyorum. Bakalım sende neler değişmiş. Tekrar merhaba, beni kabul ettiğin için teşekkür ederim.
sol frame'de sürekli karınızın mini eteğini kuru fasulyeye bandırır mısınız ya da kocanızın yanında amuda kalkıp beyran çorbası içer misiniz tarzı başlıklar görmek enteresan. bu yazarlar arasında popüler bir eylem ya da bir başkaldırı veya bir yere gönderme ise de ben bilmiyorum.

beğenmiyorsan bak şuradan s.ktir git diyebilirsiniz elbette ama bu nihai çözüm değildir. sözlük bitmiş biz de dalgamıza bakıyoruz diyorsanız da belki kaliteli başlıklar açarak bu durumdan kurtulmak mümkündür bilemiyorum.
beğenmiyorsan bak şuradan s.ktir git.
Günde 63637378 başlık, 72763373838 oylama, 1229292929299 gammazlik yapma ve istatistik devi biri olarak söylüyorum ki, o dediğin biraz sanki zor gibi. Elit yazalım deniliyorsa, bir fitili ateşleyin de, biz dinozorlara örnek olsun. Evet.
Server Error
403
Forbidden
You do not have permission to access this document.
sevgilinizle girmeyin memesinin birini çalabilirler.
Yavaşlığı ile 90 li yılları hatırlatıyor. Sanki dial-up modemle giriyoruz sözlüğe.
Herkes ölmüş galiba.

Üç beş hıyar var o kadar.
ülke çapında çeşitli sınavlardan geçerek elenip, yazma hakkı bulmuş sadece 80 yazarın bulunduğu elit ortam...
00.00 dan sonra hiç amlı başlık açılmayan sözlük.

tanım:bilgi içerikli entry giriyorum çeeek.
Açılan başlıklara bak aq 50 yaşında adam ilkokul seviyesinde başlık açıyor.
beyaz atletimle idolü olduğum mekan. oysa külotumda beyaz hiç atletim kadar dikkat çekmiyor.
23 Aralık 2023 tarihinde bitecekmiş...
Sıktı artık. Maalesef…
Eskiden her gün kaç defa girerdim artık içimden girmek gelmiyor.
Örneğin eskiden galatasaray’ a, fenerbahçe’ ye, beşiktaş’ a saldıran kötü niyetli fanatikler el birliğiyle sözlüğe küstürülürdü şimdi sözlükte kimse onlara ses çıkarmıyor.
Örneğin eskiden “ acaba sevdiğim bir yazar mesaj atmış mı ? “ diye heyecanla girerdim şimdi donuza eklenmeyi hazmedememiş trollerin ilgi çekip tepki göstermek için verdiği açık eksi oylarla, siklemesem de, karşılaşıyorum, komik olsa da sıkıcı geliyor. Yoksa sikleyen kim ?
Artık günün en beğenilen/ beğenilmeyen entrylerini yazılanlar değil sözlükte sevilip sevilmediğiniz, kankanızın olup olmadığı belirliyor.
Niye uğraşayım ki hissi var çoğu giden ve girmeyi azaltanda. Eskiden güzeldi ama artık bir devrin bittiğini kabul etmeliyiz.

Edit: bir de çarpıya tıklasan da en az 3 kere basman gereken reklamlar var. Daha da yoruyor.
pampa sen bunalım takılıyon ondan galiba. ben burda istemeden sidikli külot içinde kamufle olmuş yarrak görsem de hâlâ mutluyum.
küfür etmek istediğim zaman gelip burada kin kusuyorum. evet ben her şeyi bu kadar kaybeden birisi haline geldim ve evet hiçbir şey yok ne kadar inkar etsem de öldürücem kendimi ve kimse buna engel olamaz. pazartesi ilk kez xanax kullanıcam hadi hayırlısı.
--spoiler--
pazartesi ilk kez xanax kullanıcam hadi hayırlısı.
--spoiler--
üzülme senelerdir buradayım.normal birine hiç denk gelmediğim gibi çoğunun durumu benden daha kötü.
üstteki büyük reklam fark ettiyseniz kalktı.
aradan yazmak çok zor oluyordu.

sizi rahatsız etmiyor olabilir. ben çiçek gibi entryler yazarım.imla hatası var mı kontrol ederim.
şeyleri bitişik yazan insanların beni anlamasını beklemiyorum.
zalla başgan 1 ay önce mobil uygulamayı düzeltcez demişti hala düzeltecekler amk.
(bkz: arkadaşlar düzeldi)

10 yıldır bu sözü duyuyorum düzelen tek şey chp. genel başkanı yeni değişti.
(bkz: true nun 110 kiloluk dişi bir su aygırı çıkması)
Akıl sağlığı düzgün bir ismet gürbüz var mekânda zaten.
buraya üye olduğumda 1 çocuğum vardı şu an 3 taneler 10 yıl daha yazarsam kaç çocuğum olur?

soru açık sanırım?
ilim irfan konuşmaktan kalan boş vakitlerimizde karımızı nerede yıkayacağımızı münakaşa ettiğimiz bilgi yuvası.
Şuanda türkiye'de en azından ekşi kadar siyasileşmemiş, sakin bir ortamı olan sözlüktür, ekşi sözlükten daha okunası, yazarları'nın hepsinin neredeyse birbirini tanıdığı sıcacık samimi bir ortamı vardır.