bu aralar karla karışık yağmurlu havası var.
başlığa tıklayınca entryler yarım yarım görünmeye başlayan dandik sözlüktür.

zall, şu sözlüğe bir el at.
Herkesin şikayet ettiği kimsenin gitmediği mecra. Evet.
tamamen bitmiştir, gün sayıyor.

eskiden yazarlara reklam görünmezdi, artık yazarlar da reklam görüyor. ve teknik olarak çökmüş durumda, başlığa tıklandığında entryler ilk 2 saniye buga giriyor, araya kaynayan reklam yüzünden sayfa yukarı aşağı harekete ediyor.

bitmesinin en önemli nedenleri;

2014-15 yıllarında patlak veren görsel atma işine zall'ın sınırlama getirmemesi, instagramın gelişmesiyle artık insanların yazıya değil de görsele kıymet vermesi, nitelikli yazarlığın hiçe sayılması, anlamsız biçimde çok fazla yazar alımı yapılması ve bunlar yetmezmiş gibi bir de yazarlara reklam gösterilmesi ve bunu takip eden teknik aksaklıklar, reklamın "beni göreceksin lan!" inadıyla sayfanın 5 saniyede bir yukarı aşağı hareket etmesi sözlüğün fişini tamamen çekmiştir.

yılın sonuna doğru maksimum 100 online bile olur mu? hiç sanmıyorum.
gece 00 00 da entry girilen başlıkları sabah saat 7 de bile sol frame de görebilirsiniz.
rahatsız olanların siktir olup gitmesi gereken sözlüktür.

muhtemelen bugün eleştiren yazarlar, sözlük kurulduğunda daha sünnet olmamıştı.

şu cahil siyasetçi tayfa defolup giderse sözlük yörüngesini bulur.
ama nolur siktirin gidin şu sözlükten cahil milliyetçi, cahil siyasetçilik artık prim yapmıyor.
Sisteminde bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum , entry girişi ya da oylamada sürekli yavaşlıyor (ekran sapıtıyor) .
masaüstü sürümünde entryler yukarıda kalıyor. site adeta kaymış sadece en son atılan entry görünüyor. ne diyebilirim ki verdiğimiz oylar nereye gitmiş.
bilgisayardan entry girince sayfa bozuluyor yenileyince düzeliyor. modlar kontrol etsin şunu artık.
ramazanlarda falan baktığım bir face book sayfası vardı

bir süre sonra uyarı geldi, sitemiz kayseri eskort servisi olarak

yenilenmiştir diye, sanırsam bir süre sonra burasıda

şaban abi ve paralı melekleri sayfasına dönüşecek.
Sahipsizlik sorunları baş göstermeye başladı.
Köşelerde örümcek geziyor.

Galeriye girilmiyor.

Nude atsak silen olmayacak.

Yakında hacked by kpopfan_2005 yazısıyla karşılaşırsak şaşırmam.
Geçen günkü siber saldırıdan dolayı belini doğrultamayan platform.

Ne oldi sana.
online sayısı 160'da takılmış şu anda sitede 4 kişi falan var. şaka gibi.
6 senedir yazıyor olduğum sözlük. Ara ara gider gelirim. Şu sıralar heyecanını kaybetmiş durumda.
Değişik insanların bulunduğu bir sözlük . Herkes kendi kafasında , ancak arada sataşmaların çok olduğu da oluyor .
son zamanlarda bir bug var bazen en son atılan entry başlığın üstüne geliyor ilgili arkadaşların bilgisine.
Değişik triplere giren insanlar mevcuttur . Gerek yoktur . Sakin olunmalıdır .
zall cidden düzelt şu sözlüğü artık.
bünyesinde ne kadar kadın düşmanı göt lalesi çomar varsa hepsini engellediğim sözlük.
türkçü solcu ve kemalistlerin çok acil silik yemesi gereken platformdur. adamlar full organize ortamı ele geçirmişler bizim dediğimiz olur diyor nasıl görmüyorsunuz bunları.
Takılma böyle şeylere kafayı bozarsın.

Edit: Beğenmeyen arkadaşlar, link çalışmıyor galiba şuraya bi’ tıklar mısınız.
Daha fazla boklaşamaz diyorsun, daha fazla boklaşıyor. Yazardan çok trol var amk sitesinde. Girip 1 2 entry okumak bile kanser sebebi. Sokam böyle sözlüğe.
Trollerle dolu mecra.
5 sene önce maceram başladı uludağ sözlükte. Hatırlayamadığım bir sebepten dolayı siktir çekip gitmiştim. Biraz zaman geçirince niye gittiğimi hatırladım. Kadın düşmanı, din düşmanı, devlet düşmanı ne ararsan onun düşmanı kaynıyor burada. Eskiden de böyleydi Şimdi de böyle. 5 senede biraz daha büyüdüm, biraz daha olgunlaştım. Diyeceğim o ki; topla tüfekle gelin, artık burdayız.
Benim değerli bir yazara sahip olduğu için değeri milyon dolarları geçen sözlük.