bugün

görsel
2003'lü olarak sözlüğü kuşatmaya geldim. Evet.
Ekşi başlığı vardı buna benzer bilen bilir.
Çaylaklıktan bir türlü çıkamadığım sözlük.
Kendi kendimi artılayıp, boş duvarlara entry yazıyorum. Casper bile daha canlı benden.
Artık ben de görünmek istiyorum yüce honos.
2003'lüler ne yaptı size? Ben gayet edebiyat vatan Mustafa Kemal Atatürk hayranı birisiyim. Korkmayın lan!
Mal turnusolu gibi davranmayın. Peki biz 2003'lü olarak 1980'lilerden nefret ediyor muyuz biz?
görsel
Sözlük yazarları kendi aralarında konuşuyordur...

Edit: kitabı soranlar için
https://i.hizliresim.com/XbbvX7.jpg
Bazı yazarları eksilerken 30 saniye beklemek beni yoruyor. Böyle bi kural olmasaydı belki burda da çicekler açabilirdi. Neyse 30 saniye geçmiştir şimdi.
ekşi kadar olmasada takılıyoruz işte felan. (bkz: kuyruk acısı)
en az 3 dil bilen, kültürlü, maddi durumu iyi insanların kullandığı platform.
Selam sevgili sözlük. Nerdeyse üç yıllık kısa bir molanın ardından tekrar burdayım. Bu üç yıl içinde Dunya değişti,türkiye değişti,uzay değişti, kızlar bile değişti. Artık manken olmak için 17 yaşında evden kacmiyorlar. Umarım bu değişimlerden sen de payını almışsındır.
entelektüel kalibrasyon açısından bir hayâl kırıklığıdır. yazarlarının tamâmına yakını zihinsel ekzantemlerden müteşekkîldir. sözlüğe giriş yapıp sol çerçeveyi okumaya başlayınca afrika junglelarında ilkel primatların arasına düşmüş gibi hissettirir.
Iyice sıkmaya baslayan forum sitesi
Ceker giderim bikaç gün içinde daha da gelmem.
Her gün bir sürü kız nick6sını sol framede akerken görebileceğiniz s*kik bir platform.
yazıyoruz işte canısı.
Gönlümün geçtiği sözlük. Bakalım ne zaman hesabı silicem.
iyi temiz yazarların bulunduğu keza pislik ve trol tipleri de bünyesinde barındıran oluşum. Son zamanlarda ise iyice bozulmaya uğradı. Eski günlerini mumla arıyor.

(bkz: aklıma kötü kötü başlıklar geliyor)
Gerizekalı turnusoludur kendisi. Sayesinde Kırmızıya dönen çok insan gördük.
Yıllardan beri çok bozdu yeaa, troller var yeaa,

Diye şu başlık altına yazıp duranları gösteren sözlüktür.

E abicim sen bu duruma karşı ne yapıyorsun?

Ben ne yapıcam yeaa ben bu başlığa yazarım zall yapsın, demekten baska?

E o zaman sözlüğün bu durumundan memnun olmayanlar silelim hesaplarımızı girmeyelim sözlüğe,

Sözlüğü bozanlar kendi kendilerine takılsınlar sende bu rezaleti görmeyiver amk.

Hayır hem sözlüğün böyle olduğunu biliyorsun, hemde güle oynaya sözlüğe giriyorsun.

Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.

Mazoşist misiniz lan siz.
Troller dışında yazan edende yok bitmiş burası ölmüş.
son günlerde eski kıvamına doğru yol almaktadır. zevke gelmiştir. eğlenceli geçiyordur. bir ara sanki daha kötüydü. * yine iyi şimdi.
güzel sözlük.

ekşi de yazdım, itü sözlük de yazdım hatta sözlük hayatıma 2009 senesinde inci sözlükte başladım.

ama burdan kopamıyorum. seviyorum lan sizi.
ilginç bir şekilde 11. Nesil yazarların türediği sözlük.

1-2 takipçili, 5-6 entryli yazarlar çıkıyor ortaya.

Hesap stoklayıp, piyasayı bulandırmışlar.
türk, islam, kadın hatta inançlı inançsız düşmanlığının ayyuka çıktığı, son 6 yılda hızla ivme kaybeden, sözlük yönetiminin iplemediği oluşum. ha diğer sözlüklerde de yazıp çiziyoruz onlar da aynı bok.

açık ve net evet.
serkan inci pelikancılara yanlayınca, kankisi ismail de sözlüğe doluşturmuş trolleri.

kaç para ulan bir bağımsız sözlük? ekşi'ye girilmiyor bile, hem terörist hem tinerci kokuyor. ulu çomar kokuyor. e biz nerede yazalım, çizelim?

neyse, benim sadık yarim gs sözlük oldu, orada da spor yazabiliyorum bir tek.
Üstad deyince akla gelene necip fazıl diyoruz eksiliyorlar adam gibi adama abdulhamit han diyoruz onu da eksiliyorlar. Nere la bura?
bence ismini memesözlük olarak değiştirmesi gerekiyor. malum son 1 aydır sözlüğün tek konusu meme!
uzun yıllardır takip ettiğim ve birkaç hafta önce yazar olmak için kayıt olduğum interaktif sözlük.