bugün

dijital türkiye..

leş..
Bir uludağ sözlüğün %70 i ergenlerden oluşur. Evet.
Ciddi anlamda "evetçi" ak botlar tarafından başlıklar açılıp, sürüsüyle entry giriliyor.

Düzgün bir Türkçe ile yazıyorlar, saçma nedenlere bile çok mantikliymis gibi davranıyorlar, kendi başlıklarına kendileri muhalif olup * kendi iddialarını curutuyorlar. Herhangi bir sebepten x olayın "evet"e yaratacağını söylüyorlar. "evet"in şu an onde olduğunu aşılamaya çalışıyorlar ve saire...

Benim merak ettiğim ise ismail'in kaç para aldığı...
http://m.uludagsozluk.com/e/127/

Merhaba sevgili uludag sozluk ailesi. Bundan tam uc gun once asagi yukari 1 yil sonra yeni hesabimi almak icin sozluge geldim. Oncelikle sistem telefon numarami kabul etmedigi icin cok sevdigim bir insanin yardimiyla hesabimi aldim. Bir caylak menusu olusturulmus guzel, o kutucuklari bir suru kucuk yildizciklarla doldurdum. Ilk hesabim (5. Nesildi) acilmasini 15 gun bekkemistim bi hesapta oyle olur diye haril haril entry girmeye basladim. Sanki yazarmisim gibi tum fikirlerimi dokuyordum ki bugune kadar. Bir yazar gordum bugun 7 entry dun kayit olmus. Entryleri 50 karakteri gecmez. Oyle kufurler savurdum ki nicki gorunce 'girl' icerikli nick. Ister acin ister acmayin bu saatten sonra sikeyim sizin yapacaginiz isi, ama o bkz verdigim entrye bir bakin, bakin da moderasyon koltugunda am pesinde kosmak yerine baska seyler icin oturdugunuzu hatirlayin. Adaletinizin anasina polis copunu sokmak isterdim ama adaletiniz polis copunu hic edecek kadar bile etmez.

Bilgi icerikli entry girmeyen yazarlara da selam olsun. Ozellikle kari kiz avlamaya gelenlere hayirli isler.
Ekşi gibi fetocü ve pkk yuvasi gerzek trollerin cirit attığı leş bir ortamla kiyaslanan sözlük.

Ay hoşt ulan taci!
görmeyeli amına koyulmuş, ilk göz ağrım.

bir söylenti duyduk, yönetimin yanlılığı ortaya çıkarılıyor diye milleti çaylak ediyormuşsunuz. alın bunu da çaylak yapın. bok etmişsiniz ortalığı zira. götler sizi.

sevgiler,

muhtemelen moderatörler portakalda vitaminken burada yazarlık yapan bir 6. nesil.
Kendi kendime konuştuğum bir yer.
çöplük tam anlamı ile çöplük. bir başlığın her türlüsü açılıyor. en çok, daha çok, çok, en en en çok denilerek aynı konu farklı başlıklarda açılıyor ve kimse buna mani olmuyor. kankacılık almış gidiyor. oytunkaran denen bir malın peşinde geziyorlar aq. neyse yaa kime ne anlatıyorum ben ?
bir üçüncü nesil olarak, yönetimin tartışmalı girişimleri, can sıkıcı futbol fanatiği ve trollerdeki artış, saygı ve ince düşünceden uzak kalıp tahrik etmeyi amaçlayanların sayısındaki artışa rağmen kopamadığım ilk göz ağrım. gerçi donuz butonu olmasa 2 sene önce gitmiş olabilirdim. donuz butonu olmasa durmak imkansız olur buralarda. rahat ve keyifli yazamazsın.
bir bağımlılık bazısı için... kopamıyorsun işte.
Şu skandalın her yerde konuşulduğu sözlük. El sallayalım herkes ünlü oldu.

http://odatv.com/uludag-s...-skandali-1104171200.html
pilot u bile yedi bu hain moderasyon ne diyon sen. *
gözlüktür.
iyiden iyiye mide bulandırmaya başlayan bazı kansızlara göz yuman sözlüktür.

(#36302431)
(#36302337)
(#36302229)
(#36292432)

bunlar nedir lan böyle ? resmen şerefsizliğin kitabı yazılıyor ama en ufak bir yaptırım yok. insanların öldürülmeleri gerektiğini yazıyorlar alooooooo. uyanın artık uykunuzdan yazıklar olsun..
Herkesin eleştirip sövdüğü ama kimsenin gidemediği yer. Enteresan. Evet.
türkiyenin en kaliteli sözlüğü.

her türlü düşünceye kapsı açık. düşünce özgürlüğünün olduğu sözlük.
bazılarına göre ekşinin bekleme salonu. ben ekşiyi bırakalı 7 yıl oldu.
Bir ay çaylak cezasından sonra geldiğimde hayretle karşıladığım sözlük. Troll başlıklardan, dalgalardan geçilmiyor. Sabah beri fikirlerimi yazacağım bir başlık bulamıyorum.
gündelik hayatımda yeri olan insanlar edinmemi sağlayan sözlük. gerçi buradan hayatıma çok kadın girdi ama geriye arkadaşlar kaldı.

ukraynali (apicim)
system error (reelde de troll olan kabasakal özgüncüm :*)
serefsizimbenimaklimagelmisti (evinde beni misafir eden az da yavşak fatihçim :*)
administrator (adaşım melis birkan style :*)
imthepassenger (elçinciğim, sarışekerim çok güzel çıkmışsın)
moonlight sonata (şapkana takığım bulut!)

teşekkürler sözlük, moderasyonun da tekrar amk. varsın bunu da silsinler...
Kendi entrysinde aynı anda çelişkiler içeren entry giren yazarların olduğu platform.
sadece özgürlük sağlayan platform. Bütün bastırılmış duygular ve delilikler anonim internetin sağladığı gizlilikle birleşince ortaya böyle bir tablo çıkıyor. bu platformda sapıkça entryler giren kişiler günlük hayatta karşılaşabileceğimiz sıradan kişilerdir.
40 yaşında adamların kendilerinden 16 yaş küçük çocuklarına mesajlar attığı yerdir.
"orospu çocuğu" temalı başlıkları ile yine fişek gibi.

doğu perinçek e pkk lı diyen orospu çocuğu

korna çalan orospu çocuğu

orospu çocuğu deyip annesi hariç demek

turist sikmek *
Artık " sadece sözlük Hakkında entry girdiğinizi tespit ettik " uyarısını kaldırması gereken, admininin gelişim sağlatamadığı oluşum. Yahu bırak insanlar yazdığı yer ve kişiler hakkında yazsın. Neden engelliyorsun ki ?

Edit: icraatlarını sevmiyorum Zall. Bunu da söylemekten çekinmeyeceğim.
Referandum surecinde olu nickleri canlandirip sumeyyenin trollerine veren ve evet probagandasi yaptiran yanli yonetime sahip sozluk seysi.
cinsel başlıkların uçurulması gereken sözlük. tamam bizde zamanında girdik cinsellik içeren her türlü entry. ama suyu çıktı hakikaten artık. eskiden cinsellik içeren entry girmeye korkardık uçurulacağız yazarlıktan diye. şimdi bu tarz entryler girmezsen anormal oluyor gibi algı yaratılıyor. bir de burası tdk sözlüğü değilmiş isteyen her türlü entry girermiş savunulması yapılıyor. eğer bir topluluk hududunda yazıyorsan öyle özgürlük naraları atamazsın arkadaşım.
android uygulaması tam bir rezalet olan sistem.