bugün

Bacanak ve kayınçolarına sarkan sözlük.

(bkz: yapmayın evlendim çocuğum)
maalesef 10. sınıf kalitede chat meydanına dönmüştür. kabul edildigim gün odtü yü kazanmışım edamı seveyim.
mobil tasarımda "ben" butonuna tıklandığında tüm özeti görürken ana site tasarımında bu farklıdır. en azından ana site tasarımında bugün kaç entry girdiğimizi de görebilirsek daha iyi olacak olan sitedir.

ayrıca ana site tasarımı defalarca söyledik değişmelidir. bu düzen kullanışsızdır. ciddi eksikleri var. ve hızlı kullanıma engel oluyor.
fake fotoğraflar, nick altlarında hayırlı cumalar resimleri, gereksiz nickler, akıllı geçinen liseli ve ortaokullular olmasa şahane bir yer. 2010lara geri dönebilsek keşke.
Evlenme programına dönmüş site.
Bık-dım.
buraya eksi sozlukten geldim. orada 2 tane hesabim var. birini kapattim; digerini de sadece bilgi edinip mesajlasmak icin kullaniyorum. ama bu iki hesaptan da yazamiyorum artik. orada yazmak istemiyorum. hicbir zaman eksi sozlukle samimiyet kuramadim. eksi sozluk 300 kisilik hukuk fakultesi sinifiysa uludag sozluk 30 kisilik bir sinif. 30 kisiyle de samimiyet kurmak her zaman icin daha kolaydir.
ama soyle gundeme baktim. hic doyurucu degil. bos bos sohbetler donmus. sana hicbir sey katmiyor. bir yarari yok. burasi eski yazilarin ekmegini yiyor. yazik, uzuldum dogrusu.
cok onemli romanlarin filmlerin altinda azicik azicik entryler. kendimi istanbuldan kucuk bir anadolu sehrine gelmisim gibi hissediyorum.
burayi yazmalik; eksi sözlügu okumalik olarak kullanacagim sanirim. hayirlisi.
sabah sabah yine troll olduğunu zanneden ortaokul ve liseliler sahada.
ergenler için uyku vakti geldi bak yarın okul da var
hadi şu sol şeride tecavüzü bırakın.
admininin kendi nikini sol frame'den kaldırttığı sözlük.

şaka gibi amına koyim.

şahsı üzerinden yapılacak eleştirileri görmek istemiyor belli ki haşmetlimiz.
100 tane yazari varsa 97 tanesi fakir edebiyatindan beslenir.
fakirligin bu kadar ovuldugu baska bir ortam gormedim arkadas ben.
bizleri 256 kbps lik adsl zamanlarına döndürmüş sözlük.
bugün çok yavaş olan site. çıldırttı. ay bayılazaaaam.
çok ziyaretin ya da çok yazarın kalite getirmediği gerçeğini göz ardı etmiş, başarısız yazar alım politikasının getirdiği düşen seviye ve yaş ortalaması ile buna göz yuman kötü bir moderasyonla forum bile olmaya uzak kalmış sözlük.
yıllar içinde kalitesi yerlere düşen sözlük.

kankaların arkadaşların kollandığı, değeri 5 para etmez sanal ortam.
yazar alınırken belirli bir pek net sonuclar vermesede yoruma dayali bir iq testi yapilirsa cok daha iyi olacagini dusundugum sozluktur.
semt pazarı, mahmutpaşa ile avm karışımı.
nedir bu şimdi?! bari siz yapmayın!

görsel
an itibari ile üye olduğum sözlük. başlangıç merkezim olabilir.
sayfa geçişleri inanılmaz yavaş olan site. ya arkadaş gözünüzü sevim mesai bitene kadar iş yerinde vakit geçirmemi sağlayan tek şey sözlük. yoksa kafayı yiyorum. düzeltin şu siteyi. yavaş olan şeylere tahammülüm yok.
uzun süre sonra şöyle bir bakayım dedim.
sadece arada bir bakarım artık.
1 senedir mobil web sayfası bok gibi yavaş ve yorucu olan sitedir.
Mobil uygulaması ise daha bugtan olan abazan, Troll ve Kezban yatağıdır.
yeni server'a geçmiş sözlüktür. hay elinize sağlık. acayip hızlı. teşekkürler zall.
an itibariyle ışık hızında çalışan yer.
gerçekten hızlanmış vay anasını şuna bak.
güncel Önemli Başlıklar