bugün

Geçen haftanın en beğenilen entryleri ile istatistiği tutulan entryleri okuyunca siki tutmuş olduğu anlaşılan sözlüktür ne yazık ki.

Entry kalitesini, insanı düşünceye sevk eden tek bir yazı olmamasını geçiyorum, protest sanayiciye ve beraberindeki 6 kişiye açılan davayı kimsenin siklememesine geliyorum. Yahu şu alpersef midir ne aptal yazardır bilmiyorum, hakkında sayfalarca tartışılmış, hiç oylanmadığı kadar oylanmış saçma bi yazarı yarım saatliğine keşke bi kenara koyup, protest sanayiciye bi destekte bulunsaydınız.
yeni tasarımının tema seçeneklerinin arttırılması gerekmektedir.
bazı yazarların kız kankalara taktığı sözlüktür. gerçekten gece gece kız kankanın memesi, gece çağırması vs başlıklarının hortlamasının nedeni nedir ya merak ettim. kız kankası olan yazarlar ve kız kankası olmayan yazarlar karşılıklı coşarlar.
yaklaşık 6 aydır kendisine alışmışım şimdi ekşi bir tırt geliyor. lan aldığım oyların sayısını göremiyorum ya ben cahilim aslında bir yerlerde yazıyor ya da adamlarda yok öyle bişey. bence önemli.
ekşide özel mesaj olayı daha bi çok, millet paso yazıyor arkadaş.
abaza erkek kaynayan sözlük.
Mobil sitesi tam bir fiyasko olan sözlüktür.
Artık cinsel içerikli başlıkların son bulması gerektiği sözlüktür efendim.
" kalitesiz ", " eski günlerini aratıyor " diyerek hala başlıklarına entry girenlerin çelişkiye sebep olduğu sözlük. serverine mi kelepçelendin ? zall üstüne bazuka mı tutuyor yazman için ?
seven kendisi için savaşır, sevmeyen sağ üstteki çarpıya basıp ayrılır. bu kadar basit...
Arkadaşlar bir gittik geldik mi bana mı öyle geldi,

Avizeler de sallanmıyor ama, sözlük iyi misin canım, her şey yolunda mı..
10 dakika açılmayan site.
Sadece ben de mi sıkıntı vardı, bişeyler vardı giremedim sözlüğe mobil falan hak getire sen hayırdır sözlük neler yapıyon bu insanlara.
sürekli yenilikler mevcut o yüzden idare edin.
sürekli yenilikler mevcut o yüzden idare edin.
dün geceden beri saldırılara maruz kalıyor, zall gelişmelerde sözlüğün iffetini korumaya uğraştığını yeşillendirip duruyor.
ikide bir saldırıya uğrayan sözlüğümüz.

Hep dış mihraklar..
ünlü geyiker lerin türediği ortamdır.
bir çok yazar geliştirmiş ... yazar olamaya adım atmış yazarların ufkunu açan. yazarlar topluluğu
Bugun aranıza katıldığım sozluktur,10 dakika falan gidip geldi sanki..
Trafosuna zallın girdiği de söyleniyor. Zall lütfen.
türkiye sözlüklerini alt alta sıraladığında listenin en iyilerinden olan sözlüktür.

özellikle ekşide yazar olması için 70.000. sırada çaylak olan tiplerin sık sık uğradığı ve kendini ifade edebilmenin hazzını yaşadığı sosyal ortamdır.

a-z ye hemen hemen her konuda aslı yok başlık bulabileceğiniz sözlük;ekşinin alt liglerdeki yazarlarını istihdam eden bir barınaktır.

bugün uludağ sözlük denilince; kendini sanki essahtan bişeymiş gibi devamlı ekşi ile kıyaslamaktadır.

yinede herşeye rağmen kaliteli yazarlarda bulunmaktadır. (bkz: cadisila)

sözlüğün en önemli modu (bkz: zall) denen ne üdüğü belirsiz nickli kişidir.

sözlük prensip olarak barcelona takımı gibi reklam almamaktadır. (bkz: reklam mı veren var amk)
Herkesin kendi çalıp kendi söylediği sözlük. neredeyse herkes başlık açıyor sonra kendi bi daha entry giriyor sonra bi daha bi daha. online 600 kişi var sol frame neredeyse statik. aktroller kürt troller derken mhpli troller çıktı bi de.

iyice garipleşti.
şu sıralar ilginç hatalara sahne olmaktadır.
resim yüklerken siteden atıyor.
farklı farklı yazar profili çıkartıyor.

görsel
bu nedir arkadaş ya, engel olamıyorsanız kapatın komple.
güzel ortam . insan çok bilgileniyor. hiç bir yerde kimseye anlatılamayan konular burda paylaşılıyor.
Kanka iyi misin, ses ver? Sözlüğü.