Bir ara kafayı yedi. *

görsel
tavsiye kısmını hangi troll yönetiyorsa acilen el çekmeli. kendi fantezi dünyanı değil, en çok artı oy alan entryleri ekrana koy ajan.
biraz önce kaba tabirle ''çökmüş'' sözlük.
eski samimiyetinden giderek uzaklaştığı gayet belli olan sözlük.
ekşisözlükten daha iyi ve kullanıcı dostu oluşum. 3 yıl çaylaklık mı olur ulan allahsızlar.
sabah sabah doğum günümü kutlayarak bana yılların vefasını gösteren sözlük. sağ ol sözlük. iyi ki varsın.
son günlerde ki inci sözlük başlıklarını gördükçe korkutan sözlük. onuncu nesilden sonra çok bozulmuştur.
yeni yazarlar için
(bkz: labirent)
(bkz: labirent ölümcül kaçış) filmi gibidir.
bitmiş.
değer veren ve çabalayan her yazarın klavyesi ile yükselecek sözlük.
istatistiksel olarak türkiye'deki çoğu bilinçsiz ergen ve eğitimsiz veletlerin en çok bulunduğu sosyal platformlardan. kadınları çirkin, sevişmeyi bilmiyor. erkekleri çirkin, sevişemiyor.

geberin.
aylar sonra yazmaya değecek mi diye baktığımda, sözlük seviyesinin hala 16 yaşındaki ergen seviyesinde olduğunu fark etttim yeniden.
2050 yılının istanbul'u gibi. barınılacak yer yok. olmayacak da. sefillik, seviyesizlik.

çok kötü bir hal almış sözlük. eskiden ne güzeldi oysa.
an itibariyle iki üç beşiktaşlı ergenin yine iki üç fener/galatasaray ne bokumsa artık ergenle atışmalarından başka entry girilmeyen, başlık açılmayan sözlük.
Adam orospu çocukları diye başlık açıyor, benim entry '' bkz bilmem neyi dışında kullanılmış mış mış''
Yarra yemiş sözlük. Olmaz bu modlardan.
yönetimi bir konuda takdir ediyorum. şöyleki; inci sözlükteki elemanlar gibi direk eski temayı bitirip yeni temayı zorunlu kılmadılar. naptılar yeni temayı sürekli geliştirdiler. sürekli yeni özellikler eklediler. eski temada ısrarlı olan ben bile bu yenilikler karşısında ısrarımdan vazgeçip yeni temayı kullanmaya başladım.
Inci nin formatli versiyonu. Kalite olarak inci den asagida bulunan sozluk.
20 yaşının altındakiler alınmasa ne güzel olurdu.
bıraktığım sözlüktür. au revoir.

tanım: ismail'in cüzdanı.
En kaliteli sözlüktur. Gerek yazarlarıyla gerek modlarıyla aile ortamı yaşayabileceğiniz, fikirlerinizi özguürce ifade edebileceğiniz tek internet platformudur.
inci sözlüğün az küfürlü ve tanımlı hali.
an itibariyle gerizekalı
Seviyesinde başlıklar açılan yazarlar grubu .
dün gece herkes noktalama işaretleri de dahil bir sürü abuk sabuk şekilerle başlık açıyordu. bugün de bir arkadaşımız ite kaka '82 inci..' gibi efsane bir başlık açtı.
bu sabahtan itibaren tedavülden mi kalkmıştır merak ettiğim konudur?
çoğu yazarında ayar verme ve laf sokma çabası olan sözlük. herkesin bizimle aynı fikirde olmak zorunda olmadığını, sürekli ego gösterisi yapmamız gerekmediğini kabul ettiğimiz gün bu sözlük huzurlu bir hüviyete kavuşacak. ama o güne daha çok var.
an itibariyle sol frame'i biraz durmuş olan sözlük.
kaliteli yazarlara sahip sözlüktür. troller hariç.