bugün

beni bugün şöyle bir hoşgeldin mesajıyla karşılamıştır, bi gerildim, bi tuhaf oldum.

selam,
"bugün 19 ocak 2013, cumartesi. sana bir şey söyleyeceğim ve söyleyeceklerimde ciddiyim, dinle beni şimdi :

Yaşıyor musun? Ölü müsün?
Yoksa benim gibi arasındaki o ince çizgide mi yürüyorsun?
Bugün bekli de umutsuzluğun gri ve dehşet verici havasından kurtulamadın,
Sözler gırtlağına takılan bir kemik parçası gibi seni boğuyor.
Ya da çoktan uçmuş ruhunun soğuk esintilerini yakınında hissedip,
Sahte yaşamın kara deliği içinde asılı kalıveriyorsun;
Farkında mısın hayatındaki çelişkilerin
Boşuna değil bu gel-git
Hiçliğimde yaşayan ölü bilgiç
Söyle bana,
Kurumuş bir ağacın dibine düşmüş kızıl bir kiraz gördün mü hiç ?..."
yeni tasarımı ile ulubook olup booku çıkmıştır.
Sildikleri entrylerin bahaneleri bok gibi olan sözlük.
yeni yüzüyle güzel olan sözlük. değişim iyidir.

bir de mavi rengin verdiği inanılmaz haz var hani.
facebookta mıyım sözlükte miyim karıştırıyorum efenim.
yakında entrylere durum paylaşma denilirse şaşmayınız.

diğer temalara sözüm yok gayet başaralı.
cinselliğe aç genjlerin karhanesidir. kısa bir süre sonra ismi seks sözlük olarak değiştirilecektir.
sevgilim gibi.
her entry mi saçma sapan bir bahaneyle silen modların bulunduğu sözlük.
''normal'' sözlüklerdeki troll/yazar oranı burada tam ters bir durumda.

nedendir anlayamıyorum amk artık bilgi-birikim yönünden zayıflıktan mı yoksa ciddiye alınmama korkusundan mı bir sürü yazar bu yola vasat altı kalite, sığlık, özgün olamama ile birlikte baş koymuş durumda.

ayrıca solda gördüğüm bir kaç başlık;

(bkz: sıçtıktan sonra götünü yıkamayan kız)
(bkz: sözlük yazarlarının telefon zil sesleri)
(bkz: fakir bir kızla çıkmak)
(bkz: 1 82 boyunda olmak)
(bkz: gece erken uyuyan ece erken) (!)
(bkz: en boktan göz rengi)
(bkz: sıçtıktan sonra kıçını yıkamayan ateist)
(bkz: ülkücülerin tek derdinin kürtler olması)
(bkz: kahvaltıda simit yiyen fakir)

kusucam yemin ediyorum.
görsel
an itibarıyla koşa koşa uzaklaşılması gereken sözlük. saniyede 1 milyon başlık açılıyor. bilin bakalım ne hakkında?
Paranoya yazarların dolu olduğu sözlük.

Kafalarından hayali eksileme grupları oluştururlar, insanların birbirlerine yalaklandığını, oy toplamak için birbirlerini yaladığını sanırlar, nick altı eğlencelerini komplo teorilerine çevirirler, kendi zavallı dünyalarında yaşar gider bu boşbeleş yazarlar.

Olm sözlüğü bu kadar ciddiye almayın, sözlük dışında hiç mi hayatınız yok sizin?
okumayı sevdiğim, ilginç kişiliklerin olduğunu gördüğüm, yeni bilgiler, fikirler edindiğim sözlük.
hayatı sanal alem ve sözlükten ibaret olan ucuz elamanların toplandığı bir sözlük. 15-22 yaş aralığında değilseniz sözlük size hitap etmiyor demektir. Onun bunun kızına mesaj atıp, buluşup ardından işler istediği gibi ilerlemeyince orospu diyenini mi ararsın, elin tanımadığı herifine inanıp görüşen kızlar mı ararsın, sabah akşam onun bunun karısına kızına mesaj atıp ardından nick altlarında birbirlerine abazan diye yakıştırmalar yapan adamcıklar mı ararsın, ego savaşına girmiş onlarca elaman mı dersin hepsi burada mevcut.

Sanal alem ne kadar hayatının içine girmiş insanların, burada namın olsa ne olmasa ne? Burada kaşar damgası yesen ne yemesen ne? Burada abazan damgası yesen ne yemesen ne? Buradan tanışıp bir de görüşenler yok mu işte onlara zerre lafım yok. Lan ne içtiniz siz?

Derler ya bir adamın kızı olmadan o erkek adam olmaz. Aynen insan kız evladı olduğunda daha da hassaslaşıyor.

Siktirip gidiyorum bu boktan yerden.
fiber bir şekilde yazar olduğum sözlük.
yeni kaydolup entry yazmaya başladım ki, 8. entry'mi yazmamın ardından mesaj kutumda ilahi bir ışık... july yazmış.

--spoiler--
selam yazar oldun
--spoiler--

olum var ya ekşiden farkınız bu, adamsınız lan. öpüyorum çok.
farklı düşüncelere tahammülü olmayan sığırları barındıran sözlük. sikimde mi? değil tabi.
böyle de güzel entriler barındırabilen sözlük.
(bkz: yazarların yarım kalan aşk hikayeleri/#18342490)
am göt meme yok. ucuz söylemler yok. okuyun uleyn!
tespite gel:
(bkz: pahalı aksesuarı çaktırmadan kadraja sokmak/#18248703)

olm böyle yazarlar hep gizli cevher yeminle.
Benim gibi birinin bile yazarlık yapabildigi sözlüktür zira inciden bile sildiler.
google chrome ile bir sorunu var sanırım. 793 mb ram kullandığını gösteriyor şu anda.
(#18358902) böyle de öküzleri barındırır içinde.
uludağ sözlük bu konuda bir şeyler yapmalı, tamam inanmayanlar fikirlerini ileri sürsün bunu yaparken hakaret etmesin, her ne kadar ''fikir özgürlüğü yeaa'' diye aptalca ve cahilce savunma yapmalarına rağmen.
söylemek istediğim bir gün uludağ sözlüğün de başı yanar böyle işlerden.
yıllanmayan şarap gibidir. Senelerdir sik-sok, spor ve cehalet atışmasından taviz vermemiştir.
tarih konusunda ciddi sıkıntıları olan sözlüktür. http://galeri.uludagsozlu...-s%C3%B6zl%C3%BCk-381729/
Çok yararlı ve keyifli zaman geçirilebilecek bir sözlüktür.
mobisi olan sözlük.
hakkında veya parametrelerine ilişkin ( gece tayfası, ulupuan, moderasyın v.b.) bir tanım girdiğinizde, subjektif de (yazarı ilgilendiren) olsa içinde bilgi kırıntısı olsa silinmeyecekmiş.
mesela : sikimi yemesi gereken bilgi kaynağı.