bugün

Nasil stalklamis milleti abaza senii.
olası durum.

varsa bi dal alabilirim.
(Anann)
Kaç yaşında?
Diye sorulasıca.. ..!!!
lezzetin zirvesini tatmamış kişi beyanıdır.
görsel
Lakin o teyzeler varsa enişteler de vardır, uyandırayım. (bkz: tutmayın küçük enişteyi)
buyrun benim. bir sorun mu var?
ekşi sözlükten başlik çalma.
ergen kaynamasından evladır. keşke yazarlar 30 ve üzeri olsa da biz de aptal genellemelerden, izmirli, laik, türbanlı muhabbetinden kurtulsak, iki satır güzel, faydalı şeyler okusak.
otuzuma 3 var pek kalmamış. teyze değil amca sayılırım o halde. yabancı değilim babanınızın gardaşı.
gayet normal karşılanacak şeydir çünkü burası herkese açık bir yer.
20 yaşındaki geveze bakireden iyidir.
14 yaşında ergen kaynamasindan iyidir diye düşündüren .

bir de bunun kaç yaşında gelmiş hala ergen olan erkek yazarları var ki menapoz ateşim çıkıyor
liselilerden çok çok iyidir.
+45 olarak sözlük yaş sınırını yükselttiğimi fark etmeme neden olan başlıktır.

Kendimi ayaklı mezar gibi hissettim. Mitli misiniz?!? .s.
yol gösterirler. yanlışı düzeltirler. düşeni kaldırırlar. hayatı görmüşlerdir, öğrenmişlerdir.
yazdıklarımı tekrar okudum da sanki 30 yaşında olan benim... ne övdüm be arkadaş....
Cok iyi lan yasitlarim buralarda dedirtmistir. En azından liseli tribi görmeyiz.
(bkz: aşkolsun)
Sümüklü bir ergen beyanıdır.
Teyze değildir o teyze olsa duramazsın.
teyze senin annendir yavrum diye de ayar verirler. ama haklılar, otuzluk taşlara teyze denmez yaa. ayıp bari abla deyin zıpçıktılar.
Aslında hayat tecrübeleri daha çok olduğundan böyle oltaya takılmamaları lazım ama demek ki tam çözememişler sözlüğü.
15 yaşındakilere göre teyze oldukları için 15 yaş ve altı grubu üzen durumdur.
nerdeeeeeeeeeeeeeeeee.
külliyen yalan, yüzlercesi ile bi şekilde tanıştım. ortalama yaş reşit bile değil.
Sözlüğün sıcaklığına ve sol frame deki nem seviyesine göre teyzelerin kaynama yaşı değişebilmektedir. Çok ince espiri, evet.