bugün

(bkz: antisosyal kişilik bozukluğu)
(bkz: can sıkıntısı)
neden yazmak istendiği ve neden uludağ sözlükte olduğu kesinlikle ayrı ayrı ele alınması gereken bir sorudur. Kendi adıma uludağ sözlüğün -herkesin düşündüğünün aksine- pek de bir farkı kalmamıştır. Hatta daha sakindir, daha samimidir, daha az göz önündedir. Yazma isteği de bambaşka bir şeydir: Kalpten gelir; olmazsa olmazdır; büyük bir boşluğu doldurur.
(bkz: oxford da sözlük vardı da biz mi yazmadık)
cümlenin içinde cevap saklı zaten. sebep açık ''yazmak'' bilgilerini, fikirlerini, görüşlerini insanlarla paylaşmanın verdiği haz.
ekşiye girilemediği için yapılır. peki ya ekşiye girilebilirse? uludağ'ı ekşi'yle mi aldatacağım? -hayır uludağı bırakacağım. yada en iyi ihtimalle (bkz: threesome)
peki ya entryler? -taşırım.
karma? -kayda bile değmez (22).
peki ya arkadaşlar? -hiç olmadılar ki, ama böyle iyi, gerçekten*.
asosyal ve insanlıktan nasibini alamamış bir insan olup kendini armağan çağlayan sanmak.
edindiği yararlı tespit ve bilgileri herkese yayma mücadelesi içindeki kişinin amaç edindiği felsefe nedeniyle girişimde bulunması.
fikirleri paylaşma isteği.
kafa karışıklığında oyalanmak için bulunan çözüm.
okulunu özlemek... uludağ kelimesinin geçmesi bile yeterliydi...
parmak egzersizi yapmak.
a. reklam panosunda gördüm
b. arkadaşım tavsiye etti
c. internetten araştırdım
d. bilmiyorum
ben eşşeğin zikinden dolayı yazıyorum, diğerleri beni ilgilendirmez...
sapıklığın boyutlarını bilmek.
okumak dolmaktır, yazmak boşalmak. *
ailenin tek evladı olmak.
az bilmenin bilginin kötü taklidi olduğunu, cüretin bilgi sahibi yapmadığını göstermek.
gerçek hayatta iki kişiyle anca paylaştığın düşünceleri isimsiz bir şekilde binlerce kişiyle paylaşabilmek. özel olarak uludağ olmasına gerek yoktur bence. yeter ki içime atmayayım mantığıdır. bu kadar da zavallıyım.
( sözlük) türkçe öğrenmek istedim olmuyor .
(bkz: eşşeğin zikinden dolayı)
en detaylı bilgiler burada.
çünkü en iyi sabaha karşı tayfasına sahip sözlük.
we are no.2
we try harder.
Avis no.2
</pohpohlama mode on>
ben gibi adam gibi adamlar, şukuluk insanlar var burada.
</pohpohlama mode off>
çünki ekşi sözlüğe almıyorlar.