bugün

- Beyin'in cinsiyetimi olur lan ?

diye isyankar bi tepkiyle başlığıma yaklaşan olursa ağzına kürekle vururum şerefsizim..

zira bu tez benim değil, sinirbilimci bilim adamları tarafından yıllar öncesinden çözülüp karara bağlanmış, hatta denek hayvanlarıyla üzerinde test yapılmak sureti ile kanıtlanmış bir bilimsel olgudur.

kısaca şöyle özetleyeyim.
anne karnında oluşumunu tamamlamakta olan bir bebeğin, anne karnında maruz kaldığı testesteron seviyesine göre beyin cinsiyet kazanıyor.
yoğun testesterona maruz kalan beyin, erkek. diğeri ise dişi oluyor..

ben erkek beyinli miyim dişi beyinli miyim diye düşünüyor insan doğal olarak. bunuda vücut uzuvlarımızdan anlayabiliyoruz, şöyle ki erkek beyinine sahip olan insanların yüzük parmağı, işaret parmağından daha uzun oluyor.. yani yüzük parmağınız işaret parmağınızdan uzun ise, erkek.. değil ise dişi beyinlisiniz..

dişi beyine örnek;

http://s1305.hizliresim.com/19/r/ncyf7.jpg

şimdi sözlüğün bıçkın delikanlıları eline bakarken, işaret parmağı yüzük parmağından uzun çıkınca neler olacak biliyorum,
o açıdan uyarayım;

- beyin diyorum beynini siktiğimin. cinsiyetle bi ilgisi yok, sadece beyini kullana bilme yetisi ve beyin yapısı !

Bitti..

illada ulan ben erkek beyinliyim yakarım yıkarım diyorsa, aha ona link veriym. otursun izlesin iyi bi;

http://www.youtube.com/watch?v=gjRuWIJ_KnE

not: heyt beeee yüzük parmağının uzunluğuna bak.*

Edit: dişilerinde erkek beyinli olabildiği unutulmamalı.
Edit2: sözlükte dişi beyinli erkek amma çokmuş.
erkekti. ama beyin amcıklaması geçirdim. dişi oldu. şu an beyin ya..aklaması geçirmeyi bekliyorum.
belirsiz sanki. ne bok yediği belli değil gavatın.
arkadas solda uzun sagda kisa. boyle tespitin icine edeyim. neyim ulen bennnn!!!
tanim: bu yastan sonra beynimi sorgulatan tespit.
yazarınkiler aynı boydadır. arkadaşlar galiba ben ibneyim.
Doğan görünümlü şahin.
15 yasina kadar isaret parmagim uzundu 6 senedir işaret parmagim daha uzun. Nil erkoclar ???
sagol lan mad men. bu başlık hayatımda değişik bi açı yarattı. 'lan kesin benim işaret daha uzundur bahtımı sikeyim' diye küfrettim bakmadım bile. sonra içten içe acaba dedim. harbi yüzük daha uzunmuş. şansım döndü lan galiba. aksama da super loto oynadıydık hadi hayırlısı.
% 100 maçoyum lan. sağ elimin yüzük parmağı fark attı. ammavelakin sol elimde biraz ibnelik var. canın cehenneme mad men, neyin tespitiydi bu?
(bkz: açacağın başlığı sikeyim ben gidiyorum).
Beyin cinsiyeti çok mükemmel bir kelime, bunu icat edenin beynine sağlık.
sanane amk evlenicen mi? dedirten başlık.
(bkz: homoseksüel)
böyle erkek gibin ama ibne gibin de birşey.
kıllandıran durumdur.

- beynimizi mi becerecen la?
(bkz: kadınsı erkeğim lezbiyenim)
parmağa gerek kalmadan kullana biliyorsa beyin söyler zaten cinsiyetini... ama evlenmeden erkeklerin elleri kotrol edilmelidir .
iki erkek beyinlinin evlenmesi durumunun çok feci sonuçlar doğuracağını düşündüğüm tespittir
iki dişi beyinlisini düşünemiyorum bile çok sikimsonik olur.
Bundan sonra çıktığım kızların parmaklarına bakıcam aga ne olur ne olmaz pirpiriklendim.