bugün

Burdayım dediğimdir.
her bir üyesinin 10000... k*rtten değerli olduğu dernek , var olunuz.
Bir Türkçü 10000 ülkücüye de bedeldir aynı zamanda.
Ayrıca 5000 Kemalist ve 20000 milli görüşçüye tekavül eder bu.

son tahlilde 35000 Çerkez , 40000 Ermeni , 50000 alman eder .

Allah akıl fikir versin emi.
başka etnik köken ve kültürleri eleştirerek, düşman olarak mı ?
Bu şekil mi kendi kültürünüz ve ırkınız kalkınacak *

almanlar da sizin gibi yaptı başta söyle ırkçılık falan ama baktı yanlış yapıyorlar sonra başka yol denedi ve başarılı oldu.

şu an dünya onların daşşagıni yiyor bizde daşşak konusuyuz dünyada .

fark ciddi dimi ?
sorun bi onların atları var mıymış.*
Oku, oku ki anla moskofun gerizekaliligini Türk genci.

Yaz anda beni de oraya.
yapıştır gelsin, şimdi bir olmanın birlik olmanın zamanıdır.
neyin ne olduğunu öğretme vaktidir, yaz oraya bir yere. yüksekler lüzum değil.
(bkz: yaz beni kerata)
benide yazın, koyu bir millîyetçi olarak!
Yaz beni de.
görsel
Sevmeyen varsa defolup gitsin niye basligin altina yazarsiniz. Ne mutlu türküm diyene. Zoruna gitmesin evlat, gittiyse seninle dağda gorusuruk.
ask'a umidim yok, fakat kanim da kara sevda diye bir turk'luk var.

ne mutlu turk'um diye bilene..!
türküm türkçüyüm atatürkçüyüm kendimi bildim bileli hemde ! lakin bir iki aklı başında onurlu türkçü dışında gerçek türkçü göremiyorum ben sözlükte ! türkçüyüm diyen bir çok kişi küfürbaz ergenden başka hiç bir şey değil... zerre siyaset, diplomasi bildikleri yok... hatta bir bok bildikleri yok... bence türkçülük hakedenlere verilen bir ünvan olmalı... biz lisede üniversitede iş hayatında türkçülük davasına yıllarımızı adamışız, geliyor 16 yaşında ki velet dün vatanımın başkentinde yapılan katliama sevinmedim diye bizi eleştiriyor...siktir ordan hadi çocuk !
sözlükte ne kadar ergen varsa doluştuğu dernek. türkçülük bunlara kaldıysa biz sıçmışız.
sözlöktö nö ködör örgön vörsö diye devam eden cümle kuran süper zekaların başka bir argüman bulamadığı güzelim dernek.

ergen ergen ergen. ulan başka bir tabiriniz yok mu sizin ?

sorsak daha liseyi bile bitirmemiş bebe geliyor bize ergen diyor.

hep okuldaki kızlar sebebi ile. bunlar o güzel kızlara binip gidemediler ya evde asosyal asosyal entry kassınlar.
2013 ve 2014'te katılma isteğime rağmen katılamadığım dernek.

şimdi de ben istemiyorum ulan. aybediyonuz.
içinde seve seve bulunacağım dernek.
Yazın beni de. Atsizin askerleriyik.
daha da aktif olması ve çevresindeki arkadaşlarını da etkilemesi gereken yazarlardır. kuru gürültüyle türkçü olunmaz. hem türkçülüğü hem diğer ideolojileri çok iyi kavramalı ve çok kitap okumalıyız. güce tapıldığı bir çağda türkçülüğe en büyük iyiliği toplumda saygın kimseler olup toplumu etkileyerek yapabiliriz.
üye olmaktan gurur duyacağım dernektir. Yazın beni de en başa. Son Başbuğ Atatürk'ün askeri, Gökbilge Nihâl Atsız'ın öğrencisi olmaktan iftihar ederiz.

Türk ırkı sağolsun!
Bende bende!
+1 benide yaz.
Gururla üye olunacak oluşumdur.

Var ol Türk Irkı !!!!
süper dernek.

bana da yarım kilo türk sarar mısınız?

türkçü ne lan ahahahahfahja
üyelerinin çoğu sevdiğim ve yazılarını zevkle okuduğum kişilerdir.
uludağ sözlük adına gurur verici birlikteliktir.