bugün

maraba lazım olursa uğrayabileceğimiz dernek. gereksiz .
bana olimpiyat stadında oynanan fenerbahçe- galatasaray maçını hatırlatan dernektir.

(bkz: biz bu kadar ibneyi bir arada görmedik)
(bkz: #10529488)
bu gece ikinci toplantıyı yapsak güzel olur dediğim dernek. geceler bi işe yaramış oluyor.
bu gece toplanma talepleri gelen oluşum.

bir babayğit abimiz var mı ilk toplantıdan organize edebilecek?
bu gece yeniden bir toplantı yapma kararı alan topluluk, geçen seferki toplantıda olanlara mesaj atarak toplantı yerini bildireceğiz. eğer geçen seferkinde olupta mesajı almazsanız lütfen baytarafli ya yada bana ulaşın.

önceki toplantıda olmayıp ta bu seferkine katılanların yine bana veya baytarafli ya mesaj atması gerekmektedir.
her türlü faşizme, komünizme ve emperyalizme karşı olan milletini, yurdunu seven ; ülküsü yükselmek ileri gitmek olarak belirleyen gençlerin oluşumudur.

köstek değil destek olunuz. Araplaşan türk zihniyetini ve mankurtluğu atmamız gerek.
an itibariyle ikinci buluşmasını gerçekleştiren grup.
diyarbakır'da da bir zirve düzenlenmesini dilediğim dernek.

edit: 3 tane artı gelmiş. olum ironi yaptım la ben. diyarbakır'da yapın da görün ebenizin kutsalını demek istedim yani.
uludağ sözlük,hadi toplanak ırkçılık yapak derneği.
birbirlerinin kavgasına giden dernek.
birbirinin kavgasına gitmeyen dernek, oturup adam akıllı fikir alışverişi yapan dernek. aynı zamanda ırkçılık yapmayan dernek.
--spoiler--
Her dava da yola 'inanmış' birkaç kişiyle çıkılır.
Yolun ileri duraklarında kalabalıklar karışır onlara...
sıkıntılar, mahrumiyetler, mahkumiyetlerle
kalabalıktan geriye sadece "dava adamları" kalır.

--spoiler--
artık şu saatte şurda buluşuyoruz diye plan yapmayan birlik. her gece söz vermiş gibi belirlenen saatte, müsait olanların gelip konuştuğu-tartıştığı birlik.
aynı saatte aynı yerde toplanacak olan grup.

katılmak isteyenler özel mesaj atabilir.
benliğime yazılıdır türk milliyetçiliği. derneğe de adım yazılmalıdır...
Her daim ayakta kalmasi gereken bir akimin sozluk liderleri.
derhal kapatılmalıdır.
molotof kokteyli atılmalıdır.
sohbetlere iştirak etmek isteyen arkadaşların özel mesaj yoluyla bizlere ulaşması gereken grup.

daha aktif hale gelmeye çalışılmakta ayrıca.
kadim türk milletine ve türk milliyetçilerine bir bildiri yoluyla seslenecek olan dernek.

üyelerin yazılarıyla bir bildiri hazırlayıp yayınlayacaktır.

bildiriye katkı sağlamak isteyenler mesaj yoluyla ulaşabilir.
birden çok dergide sesini duyuracak olan dernek.

bildiriye katkı sağlamak isteyen ya da bildiriyi yayınlayabilecek bir dergiyle irtibatı olanların mesaj atması yeterlidir.
kurucusu milliyetçi 10. nesil uludağ sözlük yazarı olan dernektir.
izmir müdafai hukuk, kilikyalılar, doğu anadolu müdafai hukuk, reddi ilhak, milli kongre cemiyeti gibi türk milletinin bağrından gelen hareketlerin torunları olan dernektir.Damat feritlerin torunlarını ağlatacağa benzemektedir.

Ülkeyi bölmeye çalışanlara tavrını göstermek için basın-yayın organlarını kullanacaktır. Yardım edebilecekler grup üyeleriyle iletişime geçebilir.
Milliyetçi yazarların derneğidir. Göt oğlanlarını oldukça kızdırmıştır.
vaktiyle bir atsız varmış, var olsun...