katılabileceğim oluşum.

güzel sohbet ortamı olabilir.

bir çok milliyetçi arkadaşla özelden bir çok konuda güzel muhabbetler ettim. bunları diğer arkadaşlarla beraber etmek güzel olur.

karşılıklı fikir alışverişi vs.
katılanların çoğu akpli olursa hayvan gibi güleceğim dernek.

akpli ve milliyetçilik ahahahahah.
katılmak istediğim dernektir. beni de yazabilirsiniz. yeter ki şu teröristleri fazla konuşturmayalım ve ağızlarının payını verelim.
saldirayterk ve korkyt ata'nın olması gereken oluşum.
eğer donanımlı türkçüler katılacaksa milliyetçi arkadaşlar için iyi bir oluşum olabilir. ama kenar mahalle ülkü ocaklarındaki gibi batak oynayıp, çay içerseniz bir sik olmaz.
milliyetçiyim yazın, ırkçı olmayalım, dikkat edelim.
Katılmayı canı gönülden istediğim oluşum.
milliyetçiliği ayaklar altına almayanlardanım.
türklüğün bir ili var
Ve yalnız bir dili var
Başka bir dili var diyenin
Başka bir amacı var.
parti milliyetçiliği yapılmayacaksa katılınılacak dernek.
sözlük ülkü ocağı açılmış beyler. metazori hortum sokumu milliyetçi hümanist mutlu alık naif dayanışmalar dilerim.
(bkz: ısırmaz abla korkma)
bozkurtlar ulusun tanrı uuser'leri korusun.

katılacağım dernektir.
türk milletinin ne kadar büyük bir millet olduğunu bilen yazarlardan oluşan dernektir. evet.
katılamayacağım oluşum. türk olduğumu biliyorum ama islam kardeşlerim ile türkiyeli olmak daha güzel.
tarih öğrenip türk milletinin geçmişte başardığı muazzam işleri, toplumunu inceleyip dünya üzerinde bu kadar detaylı ve hoş adetler üzerine kurulu, bu kadar güzel nadir kültürlerden birine sahip olduğunu, diller hakkında bilgi edinip dünyada bu derecede ince, kurallı, mantıklı ve zengin nadir dillerden birini konuşma şerefine nail olduğunu görmüş; atalarıyla, kültürüyle, diliyle ve halkıyla gurur duymuş; tüm bu ögeleri korumayı ve yüceltmeyi atalarının ona bıraktığı bir ödev olarak bilmiş insanların bir araya geldiği dernektir. katılmak ve bu kişileri tanımak sevindiricidir.
bensiz olmayacak olusumdur. Yazin beni de.
katılacağım dernek. en güçlü silah fikir en güçlü fikir türk milliyetçiliğidir.
yaz benide bende varım.
Onurlu insanlar oluşturur.
benim de dahil olmak istediğim oluşum.
Tek kaşların korkulu rüyası olan dernektir.

Bir tarihçi olarak katılmak isterim.
chp'li ve milliyetçi arkadaşların da yer alması gereken oluşum.

chp'li arkadaşlar öz eleştirilerini bizlerle paylaşması için de güzel bir fırsat.

içimizde akp'liler bdp'liler ve komünist/sosyalistler dışında herkes yer alabilir.
cihat çağrısıda yapar bu yobazlar yakında...
edit: gerçek milliyetçilerse ne ala.
konu türklükse her türlü varım.
'türk milliyetciliğini ayaklar altına almak isteyenleri...'ayakları altına alabilecek birlik.
beni de alın. zira 'bütün türkler bir ordu, katılmayan kaçaktır. türklüğün düşmanları katıksız bir alçaktır!'