bugün

oytun'u davet etmekten vazgeçtiğimdir.
Ayni mal yazarin beyanidir.
Aksini iddia eden maldir.
gelmeye söz verip gitmeyeceģim zirve.
şanlı amed'de yapılırsa katılacağım zirvedir.. zira bacağımdaki gps kelepçe yüzünden çok uzağa gidememekteyim..

benim kaçak çaylarımla, the god of darkness'ın dövmeleriyle ve oytun karan kişisinin antipatikliğiyle geçecek zirvedir aynı zamanda.. oytun'a rağmen eğleneceğimizi düşünüyorum.
Oytun abim için Katılacağım Zirvedir Kendisini öyle çok merak ediyorum ki Artık bir saplantıya Dönüştü...
Zirvedeyim, duyamıyorum.

Esra erol a bir karı geldi. Böyle diyordu. Bence kari troll un kralı.
zirveyi düzenleyenlerin zirveye katılmayarak trollüyeceği zirvedir. hoş, katılacağını belirtenler de katılmayarak trolleyecekler. sonuç olarak zirve düzenlenecek ancak gerçekleşmeyecek. trollerin yapacağı zirve böyle olur.

benim gibi saf birkaç iyi niyetli yazarda ciddi ciddi gidip mekanda oturup bekler bekler bekler...

baktı ki kimse gelmiyor, sanki hiç zirve düzenlenmeyecekmişte, öylesine gelip oturmuş gibi numara yapıp çıkar.
korumalarım da gelebilir mi? saygılar.

detayları henüz netleşmemiş organizasyondur.
Olması gereken zirvedir.

Benimde koltuğumu en önden ayırmayı unutmayın.
fetö ihbarı yaparak hepsinin toplatılması gereken zirve.
Artık yapılma vakti gelmiştir. Büyük isimleri toplayacağız. Toplanıp güzel bir zirve geçirmek bizimde Hakkımız. Evet.
tüm 11.nesillerin katılması gereken zirvedir.evet.

not: başarılı zirveler sayin 11.nesiller.evet.
18yaş altı yerlere gitmek zorunda olan grup.
En bi güzel, en bi anlamlı zirvedir.
Sözlüğün bel kemiğini oluşturanların arz-ı endam ettiğidir.
uludağ sözlükte troll olarak adlandırılmış ya da kendi kendini troll olarak bellemiş kişilerin trollük mantığına-becerisine bile sahip olmadığı gerçeği düşünüldüğünde katılım bulamayacak zirvedir. hayır.
Geri zekalıların kendilerini belli edeceği zirvedir.

Kılavuzu Oytun olanın...
sözlükteki en taşaklı yazarların buluşacakları zirvedir. evet.
Yapılmasın artık mecburi olmuş zirve. Tüm troll kardeşlerimle buluşup hasret giderecek sözlüğe gücümüzü göstereceğiz. Katılımlar için alım başlamıştır. Evet.
Haftaya olacak zirve. Kayıtlar başlamıştır.
Çevredeki normal yazarların bir şeyler fırlatıp kaçacağı bir zirve olacaktır.
katıla, katıla katılacağım zirve yapılsın. efem.
Yapılması gereken zirvedir. Lan başka zirvelere katılsalar on ton dayağı yer bunlar.
hemde akp nin kalesi izmir de yapılması gereken zirvedir.
acilen yapılması gereken zirve. gerçek zirve nasıl olur birlik nasıl olunur gösterilmelidir. evet.