bugün

hiç sanmamakla beraber hani kemik gibi bir duruş sergilesek bağrımızın bu denli yandığı şu gün hepimiz tüm konulardan ve tüm ayrı başlıklardan sıyrılıp terörü ve ona sebep olan etmenleri lanetlesek, bunu 12 şehidimiz ve tüm yaralılarımız onlar için atan 70 milyon yürek için yapsak, olmaz mı uludağ sözlük bir silkinip kendimize gelelim, bu satırların altında teröre karşı interaktif sözlük alemlerinin ya da benzeri oluşumların tarihlerinde görülmemiş bir duruş sergileyelim.

lütfen.

hakkınızı helal edin kahraman şehit kardeşler, size gelen mermileri ve onu sıkan, sıktıran elleri lanetliyoruz..
şahsım adına terörü de, teröristi de lanetliyorum, allah belalarını versin!
(bkz: uludağ sözlük akp ye karşıdır)
masum insanları öldüren her türlü terörü lanetliyorum.
bazıları zevkten 4 köşedir . düşman türkler katledilmiştir bugün. onlar cosmos a dua ediyordur şimdi.
bir de sözlük terörünü lanetleyebilsek...
yanlış yapılan bir eylem.

uludağın lanetlemesi gereken, türkiye cumhuriyeti iktidarıdır. akepe hükümeti ve akepe hükümetine oy veren zihniyettir.
lanetlemekle bir şey olsaydı şimdiye teröristlerin kafasına meteor yağardı arkadaşlar. adamlar adı üstünde (bkz: terörist) korku ve rahatsız etmek adamların işleri. aksine günlük hayatımıza devam etmeliyiz bana kalırsa. onlar yokmuş gibi davranmalıyız. ordumuz elinden geleni yaparken üzüntümüzü, sinirimizi birazlığına tutup onları sevindirmemeliyiz.
başbakandan bir farkımız kalmayacak ama lanetliyoruz.
terörü ve askerimize darbeci diyen şerefsizleri lanetliyoruz.
Sonuna kadar hem de.
görsel