doğrudur. şu ana kadar yazdığım sözlüklerden tam 500 kızla seviştim. inanır mısınız? 250 si ile içkiliyken birlikte oldum, yoksa rüyamda görsem kabus kategorisinde inceleyeceğim tiplerdi. bir nevi kandırdılar naif bünyemi.
interaktif sözlüklerin facebook gruplarında kendisine kadın arayan bireylerin tesibiti. *
(bkz: kadına bayan deme kabızlığı)
aptal sarışın sözünü doğrulayan birşey galiba.
"nasıl ya, ben güzelim işte." diyebilecek bir andavalı tespit etmek için ileri sürülmüş tez.
(bkz: bayan sözlük yazarlarının çoğunun ergen olması)
beni görmediklerinden doğal çıkarım. güzel görsün gözleri. ne demek çirkin, cık cık cık.*
(bkz: abazan yazar başlıkları) kategorisinde incelenmesi gereken cümledir. aynı güruhu temsil eden avrupa yakası karakteri ulu insan, büyük düşünür burhan altıntop bile vakti zamanında oğlum (bkz: nefes alsın yeter) lan demiştir.
hani çirkin kadın yoktu denilecek tespittir.
(bkz: vay yalancılar vay)

konu ile alakalı şarkımızda babazula kardeşlerden gelsin:

babamız bizi sevmedi,
çirkiniz çirkiniz.
(bkz: babasız kızlar balosu)
güzellik görecelidir , ki şuda vardır insanda aynı kusur yoksa başkasına mana bulmaktan zevk almazmış.
sözlükten hiç güzel kız düşürememiş erkek yazar bünyelerinin söylemidir. güzel olanların hemen tava gelmemisiyle doğru orantılıdır. ***
yeterince votka icmemis yazarin kuruntusudur.

o degil de haci, bu taktik cok denendi yaf... ben boyle baslik acipta sozlugun en guzel hatununu kendine hasta etmeyi basarabilmis kimseyi gormedim daha.. keza ben de bu tur basliklarin mudavimiyimdir.. hani komsuda piserse bize de duser mantigi ile.. lakin ben de bi yararini gormedim.. gerenk yok bence.
(bkz: gencim güzelim hepinizi üzerim) deyip güzel kadının kendini deşifre etmesini beklemek. işler kesat napcen emmi.
yazar hipotezini aşağıdaki yöntemle kanıtlamıştır:

sözlüğe yazan kadınlarla tek tek görüşüldü.
Göğüs, kalça ve bel ölçüleri alındı.
Saç ve göz renkleri arasında bir uyum arandı.
Ten renklerine ve cilt tiplerine bakıldı.
Tüm elde edilen veriler ideal olana uzaklığı nispetinde sıralandı.
Sonuç subjektif bilim adamımız kadınları çok ama çok çirkin buldu.

Kadınlar da 'babamız bizi sevmedi çirkiniz çirkiniz' deyi deyi ağladılar.
sözlükte yazan kadınların güzellikleriyle neden bu kadar ilgilenildiğini bilmemekle birlikte, şöyle düşünmekteyim sokaktaki çirkinlerden veya podyumdaki güzellerden bir farkları olduğu kesin, onların farkı zekaları. ya ya
(bkz: dam buldun da kırmızı kiremitlisini mi arıyorsun)
sentetik bir önermedir. zira dayandığı kaynağın yetersizliği * gözlem yapılırken esas alınan araçlardan çok azının kullanılmış olması, genel bir yargıdan çarçabuk yaralanılması gibi bir çok eksiği vardır.
(bkz: zeki kızların çirkin olması)
yakın gelecekte sözlüklerde nick yanında resim de kullanma özelliği gelince çoğu bayanın kırmızı gül,neşeli bebek yahut google'dan bulunmuş güzel ama manken olduğu ilk bakışta anlaşılamayan * resimleri kullanmasıyla kanıtlanacak teori.Ha güzeli yok mudur,helbet vardır,derler ki uslu birer yazar olursanız bir gün onları görebilirsiniz.
(bkz: bir bayan yazarı farketme aracı olarak olta)
tamam tepki görebilir ama 1 kişi hariç çoğu çirkindir. * *
tecrübeyle sabittir, yalandır. *
(bkz: radyasyon)
güzellik çirkinlik göreceli bir kavramdır. doğal olarak beklentileri yüksek olan şahsın görüşüdür. yahut sözlüğün bayanları kişinin zevkine hitap etmiyordur.

çok gezsin daha güzelini bulsun. ne diyelim. biraz da bayanların yazdıklarını okuması gereken kişidir. o zaman görülür bayanların güzelliği.
çirkin yada güzel ne fark eder güzel olsa ne yazar sözlüten tav olacaksa hele bu başlık altında. evet ben çirkinim.
sözlük yazarlarının çoğu çirkindir diyebilmek için önce görmek gerekir kimse götünden entry girmesin.