bugün

(#16291832)

edit: vay amısını, yine geldi lan! oğlum sıçtırtmayın babanızın şarap çanağına, kim yapıyor bu iğrenç espriyi lan!
daha ayrıntılı okumak istediğim cin, haydi cin beni duyuyorsan parmaklarımı yavaşlat.
normalde inci sözlükte takılan, Ramazan dolayısıyla imana gelip daha seviyeli şeyler okuma-paylaşma isteğiyle yanıp tutuşan cindir.
ayakları terstir.
(bkz: bi ben göremedim)
(bkz: herkesin gördüğünü görememek)
inci sözlükteki cinli perili olaydan sonra iyice enteresan hissettirmeye başlamıştır.
Yakaladığım eti cindir. *
ecdadımızı kovalayan yaratıktır efenim. o değilde zall adresi verde bi görüşelim senle.
(bkz: gel otur bi dakka konuşcaz)
(bkz: uludağ sözlük te subliminal film reklamı)
"uludağ sözlük te dolanan cin" başlığına girerken karşılaştığım cindir. hiç iyi görünmüyor, rengi falan atmış. oruç yaramıyor heralde.
kısa süre içinde "gelişmeler" sekmesinin yanmasına sebep olacak cindir. elbet moderatörler bir açıklamada bulunacaktır.
(bkz: cin kazama)
modlar bizimle dalga geçiyor. evde yalnız olanlar var yapmayın ayıptır.
tek kelimeyle "saçmalık".

edit: mobilciler ilk defa şanslı galiba.
shot içilmesi gereken cindir.
(bkz: üç külhu bir elham)
sözlüğü yakmazsanız gitmeyecek cindir. bir rivayete göre, o sözlükle cin çağırıldıysa, cin oradan gitmez. bütün serverları şey edin. *
sözlükteki cenabetler yüzünden ortaya çıkan cindir. sabahtan akşama kadar cam, döt, eme. başka bir halt yok. olacağı buydu.

dipnot: kalp hastası bir yazarın gece gece az daha gümlemesine neden olan moderasyon şaka(!)sıdır. muhtemelen "ay bir nisan şakamızı beğenmediniz biz de bu yaz sıcağında ebenizin damında zıplamaya karar verdik." demek istemişlerdir.
sözlüğün hala çözmeye çalıştığı cindir. olaya fransız kalanlar olabilir özet geçilmesi beklenen cindir.
geldiyse 3 kez tıklasındır.*
gecenin konusu olandır, birçokları tarafından kaçırılmıştır.
görsel
kaçıranlar için tekrarı beklenmektedir.
evde ailecek olsak da korktuk. yapmayın gözünüzü seveyim
avrupa'nın üzerinde dolanan hayaletle boy ölçüşemez.