bugün

uludağ sözlük yazarlarının sinemaya gidecek, üstüne beraber filmi yorumlayacak badiler aradığı yerdir.

(bkz: the hunger games catching fire).

edit: sinebadi olsaymış iyimiş la cidden. ayrıca abazaların değil sinema seven insanların buluşması beklenmiştir.
Guzel ho$ duyurudur. buraya park ediyorum aklıma gelince editleyeceğim.
Sabah akşam boş durmaktan izlemediği film kalmamış biri olarak bu olaya talibim. He bilet benden mısır senden.
biletimi alıp, bi de sonrasında yemek ısmarlarsanız düşünebileceğim olaydır.

he bir de araba varsa eve de götürürsünüz. hayvan değilsiniz ya.
ilginç bir duyurudur. Tanımadığın insanla sinemaya mi gidilir? En azından
denenebilir.
bir de isim sinebadi olsa daha iyi olurmus sanki.
Çok güzel fikirdir. Fakat şehirler genel olarak farklı olduğu için zor bir durumdur.

Edit: sınıf arkadaşınız yok mu be!
fakbadilerden çok daha anlamlı duyurulardır. aynı ilgiyi görür umarım.
istanbulda'ysanız, evden arabayla alınır arabayla bırakılırsınız. sinemadan önce güzel bir yemek, sinema çıkışı güzel bir istiklal turu. gerçi istiklalden sonra eve bırakılmak isteyeceğinizi pek düşünmüyorum. masraf düşünmeyin, tüm masraflar şirketten.
bursa ve civarı için yarın olabilir evet.. ulaşım ve biletler benden ; mısır sizden..
(bkz: böbrek avi)

biri yapacaktı ne de olsa.
bursada olanlar için

bilet parası benden. gerisi sizden.

şaka lan şaka o kadar abaza değiliz.
gayet tehlikeli ilişkiler isteği için öngörüdür.
Uzun zaman sonra insan denilen aciz varlığın ürettiği müthiş fikir. Eğer paylaşım olayında güzel bir hareket yakalarsak çoğu şehirde sinebadiler oluşturulabilir. EDiT: insan denilne aciz varlık derken başılığı açan kardeşimize laf atmadım. özürü bir borç bilirim eğer alındı ise.
bu etkinliğe katılan kız kaşınıyordur. şüphesiz ki sözlük abazanları kaşıyacaktır
fakbadi ilanlarının biraz daha insani biraz daha uygulamaya geçebilecek ılımlı bir versiyonudur. amaç farklı değildir zannediyorum. fakbadi başlığının sinsi versiyonudur.
whatsapp zirvesi yapan bir sözlük vardı. acizliğin dibiydi.
şimdi sinemabadi arayan bir sözlük görüyorum. çirkin ve aciz olduklarından şüpheleniyorum yine.
insan sinemaya giderken neden arkadaş arar. böyle deyince daha mı legal oluyor.
filmi yorumlayacaklarmış beraber, niye siz atilla dorsay, mehmet açar, burak göral mısınız?
sinebadi de bari, biraz zeki yaratıcı ol.

uff, rezalet diz boyu.
Sinema salonlarının sözlük Erkekleriyle dolmasına neden olacak olan etkinliktir.
günümüz insanındaki yanlızlığı gösteren duyurular.*
Insana kendini, universitelerin itiraf sayfasinda gibi hissettiren durum.
erkek erkeğe takılalım demenin başka yoludur. (bkz: kolay gelsin)
uludağ sözlük abazalarının kız düşürmek adına sarfettiği çabalardan yalnızca bir tanesi.

he yavrum he. kız gelecek sinemada verecek, he.
abaza, boş adam olmayanların katılmasını istediğim duyurular.
Gelin gelin kültürden, sanattan, operadan, baleden bahsederiz.
erkekler erkeklerle, kızlar kızlarla takılsın. böylece sinema gibi büyük ve önemli bir sanat dalımız zarara uğramamış olur.
her türlü tartışmaya, izlemeye, yorumlamaya açığımdır efendim.